Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 червня, 14:27:14

Послугами мобільного зв'язку на Чернігіщиі користуються 1641,7 тис. абонентів

16.11.2013   08:57

До дня працівників радіо, телебачення та зв’язку України

16 листопада відзначають своє професійне свято працівники радіо, телебачення та зв’язку.  

Обмін інформацією завжди був і є запорукою прогрессивного розвитку суспільства, його культурного, інтелектуального та технологічного зростання, невпинного руху вперед. Саме тому постійно зростають обсяги послуг, що надаються підприємствами зв’язку області.

За підсумками минулого року у фактичних цінах вони перевищили рівень 2005 р. майже у 2 рази. За 9 місяців п.р. підприємствами зв’язку надано послуг на 1071,4 млн.грн., з яких переважна більшість (80,4% загального обсягу) – це послуги населенню.

У сучасних умовах найбільшим попитом користується мобільний зв'язок (74,9% загального обсягу), послугами якого станом на 1 жовтня 2013 р. користувалися 1641,7 тис. абонентів.

Обсяги комп’ютерного зв’язку збільшилися проти 2005 р. у 15,6 раза і станом на 1 жовтня 2013р. ним користувалися 78,6 тис. абонентів області.

Телефонна мережа області нараховує 271,1 тис. основних телефонів, з них у сільській місцевості – 56,5 тис. (20,8%). Забезпеченість домашніми телефонами (з урахуванням відомчих) сягає 53 одиниці на 100 сімей.

Доходи, отримані від послуг телефонного зв'язку, складають 11,4% загального обсягу. 

З початку року зв'язківці області доставили 7,8 тис. телеграм,  надали 45,9 млн. міжміських телефонних розмов (включаючи міжнародні).

Станом на 1 жовтня 2013 р. в області працювали 13 операторів кабельного телебачення, які забезпечували 72,1 тис. абонентів обласного центру, міст Ніжин, Прилуки, Бахмач, Корюківка, смт Варви та смт Десни.
 

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські гвардійці отримали від волонтерів 50 бронежилетів

Чернігівські гвардійці отримали від волонтерів 50 бронежилетів 09:38

Некомерційна організація ЛОК - Львівський Оборонний Кластер за фінансової підтримки компанії "N-iX" та за сприянням Юрія Хоменка передали військовослужбовцям Північного об’єднання Нацгвардії України 50 бронежилетів з пластинами 6 класу захисту.

Захисники Чернігова: Обстріл ракетами по Чернігова став для мене сигналом «до зброї» замість бойової тривоги

Захисники Чернігова: Обстріл ракетами по Чернігова став для мене сигналом «до зброї» замість бойової тривоги 09:25

Олег, ще до початку повномасштабного вторгнення росії, отримав досвід ведення бойових дій на Донбасі. Тому він не вагаючись пішов воювати за рідну Чернігівщину.

Медзаклади Чернігівщини потребують працівників

Медзаклади Чернігівщини потребують працівників 08:48

У нинішній нелегкий час кожен з нас може бути корисним суспільству. Є медична освіта? Тоді вас чекають у медзакладах області!

Відбудова пошкодженого через війну житла та компенсація власникам збитків: яка ситуація у Чернігові

Відбудова пошкодженого через війну житла та компенсація власникам збитків: яка ситуація у Чернігові 08:43

Більше місяця в облозі і під постійними обстрілами. Серед наслідків для Чернігова — кілька тисяч пошкоджених багатоповерхівок і приватних будинків

30 червня - цей день в Україні і світі

30 червня - цей день в Україні і світі 08:41

30 червня у світі відзначають Міжнародний день парламентаризму, Міжнародний день астероїда, Міжнародний фестиваль джазу у Монреалі, Міжнародний день боротьби зі сколіозом і День соцмереж.