Жителі Чернігівської області заборгували за послуги більше 100 мільйонів
На кінець вересня 2013 року населення області заборгувало організаціям-надавачам послуг 101,7 млн.грн. за спожиті житлово-комунальні послуги.
Найбільшу частку боргу становила заборгованість за централізоване опалення та гаряче водопостачання – 40,5%.
Разом з тим, з початку року заборгованість зменшилася майже на чверть. За 9 місяців п.р. жителі Чернігівщини сплатили за житлово-комунальні послуги 544,9 млн.грн., що з урахуванням погашення заборгованості минулих періодів становить 106,5% нарахованих сум. Найвищий рівень оплати був у Куликівському районі (121,4%). Менше, ніж нараховано, сплатили жителі Прилуцького (90,0%) та Срібнянського (95,7%) районів. У Чернігові за послуги заборгованість склала більше 55 мільйонів гривень.
Середні нарахування на одного власника особового рахунку за житлово-комунальні послуги та електроенергію (з розрахунку 150 кВт/год на місяць) у вересні становили 280,28 грн.
За централізоване опалення та гаряче водопостачання не сплачували впродовж 3 місяців і більше 51,4% власників особових рахунків, за вивезення побутових відходів – 35,0%, за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій – 18,4%, за централізоване водопостачання та водовідведення – 11,3%, за газопостачання – 6,9%.
Крім того, 8,3 млн.грн. становила заборгованість за електроенергію, а боржниками за 3 місяці й більше з цього виду послуг були 2,4% користувачів.
Останні новини Чернігівщини
Уряд запускає кешбек на пальне — українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації 12:17
Зростання цін на пальне має глобальні причини і пов'язане з війною на Близькому Сході та її наслідками для світових енергетичних ринків. Держава реагує на ці виклики, щоб захистити добробут громадян.
Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові 12:16
Вітаємо вихованців Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олену Костевич та Ігоря Солов’я, які здобули золото у вправі ПП-мікст.
Псевдобанкіри заволоділи коштами жінки у сумі понад 55 тисяч гривень: поліція застерігає громадян від шахраїв 12:13
Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки та уникати операцій з переказу грошей на невідомі рахунки.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:01
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 12 чернігівців, за знищене — троє 10:57
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 19 березня затвердив чергові рішення комісій із розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені/знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.