Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 липня, 16:02:50

У Чернігові підтримали Всеукраїнську акцію "Права та обов’язки"

09.11.2013   11:09

Метою заходу є підвищення рівня обізнаності громадян щодо їхніх прав, гарантованих законодавством.

7 листопада 2013 року Міністерство доходів і зборів України провело Всеукраїнську акцію «Права та обов’язки».

Цього ж дня кожний відвідувач Центра обслуговування платників міста Чернігова отримав брошуру „Права та обов’язки платника податків та контролюючих органів”, розроблену фахівцями Міністерства. Також працівники ДПІ у м. Чернігові ГУ Міндоходів у Чернігівській області  розповсюджували брошуру пересічним громадянам біля Головпоштамту.

Брошура  містить декілька розділів, у яких розміщено основні витяги із законодавства. Платники можуть прочитати як про свої права і обов’язки, так і посадових осіб контролюючих органів. Також у брошурі зазначено телефон антикорупційного сервісу Міндоходів „Пульс”, за яким платники можуть поскаржитися на протиправні дії працівників відомства.
Проте на цьому   роз’яснювальна робота щодо підвищення економічної грамотності населення не закінчується. Розповсюдження брошур буде продовжуватися на «круглих столах», семінарах та інших тематичних заходах, які проводяться працівниками інспекції.

Останні новини Чернігівщини

100 років виповнилось Сосницькому краєзнавчому музею

100 років виповнилось Сосницькому краєзнавчому музею 13:58

Будинок в якому зараз знаходиться Сосницький краєзнавчий музей ім. Ю.С.Виноградського, був побудований лікарем Щербаковим у 1870 році. З 1890 року належав князю Волконському. В 1899 році він був капітально відремонтований, про що свідчать дата на металевій прикрасі при вході у будинок. Останнім кому належав будинок – це був лікар П.В.Ольденборгер.

Ключі від нових гуртожитків вручили танкістам Сіверської бригади. ФОТОрепортаж

Ключі від нових гуртожитків вручили танкістам Сіверської бригади. ФОТОрепортаж 13:21

В оперативному командуванні «Північ» офіційно відкрили дві казарми поліпшеного планування для військовослужбовців контрактної служби.

Двох осіб затримано за угон таксі

Двох осіб затримано за угон таксі 13:00

Під процесуальним керівництвом Прилуцької місцевої прокуратури здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом незаконного заволодіння транспортним засобом.

Цьогоріч у Сосницькій громаді грошей на бюджет участі немає

Цьогоріч у Сосницькій громаді грошей на бюджет участі немає 12:10

У Сосницькій громаді обрали переможців Громадського бюджету. Утім їх проєкти реалізовуватись в 2020 році не будуть.

За 6 місяців – 600 нових родин

За 6 місяців – 600 нових родин 11:01

Перші 6 місяців 2020 року закарбували у пам’яті кожного різні моменти, проте для молодят, які створили у цей період родини, вони залишаться знаковими впродовж усього життя.