Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 13 липня, 15:28:23

Ідея створення осередків Асоціації в усіх районах області підтримана керівництвом ГУ Міндоходів у Чернігівській області

08.11.2013   10:12

Серед інших важливих питань під час розширеного засідання колегії Головного управління Міндоходів у Чернігівській області обговорювали співпрацю з територіальним відділенням Асоціації платників податків України.

Чернігівське відділення Асоціації платників податків нині має три осередки. Для покращення роботи до кінця року планується створити їх в усіх районах області. В Головному управлінні Міндоходів цілком схвалюють таку ініціативу.

- Я зацікавлений, аби якомога більше було  членів Асоціації. Очолювати осередки в районах обов`язково  повинні люди бізнесу, які користуються авторитетом і мають  вагоме слово. Ті, хто зможуть повести за собою, - наголосив начальник Головного управління Міндоходів у Чернігівській області Андрій Лаврешов. Для цього він запропонував розробити  низку спільних дій ГУ Міндоходів та Асоціації.

  Поглибленню партнерських відносин сприятиме укладений напередодні Меморандум про співробітництво. Адже обидві структури зацікавлені у захисті платників, прозорій сплаті податків та своєчасному надходженні коштів до бюджетів.

Під час засідання  колегії йшлося також про організацію роботи з наповнення бюджетів, про результати роботи підрозділів податкового та митного аудиту, декларування податку на додану вартість та впровадження контролю за трансфертним  ціноутворенням,  забезпечення об’єктивного та своєчасного розгляду звернень громадян та доступу до публічної інформації, профілактику правопорушень тощо.          

- Для мене важлива  стабільність надходжень до бюджету  і динаміка. Ми повинні рухатись в одному напрямку. Наша кінцева  мета – міцна держава, - підсумував очільник регіонального державного відомства Андрій Лаврешов.

Останні новини Чернігівщини

Духовий оркестр філармонійного центру - у “XVIII Європараді духових оркестрів у Центрі Європи”

Духовий оркестр філармонійного центру - у “XVIII Європараді духових оркестрів у Центрі Європи” 14:09

Вірус COVID-19 вніс суттєві корективи у повсякденний спосіб життя як окремих людей, так і цілих колективів. Не став виключенням і Духовий оркестр Чернігівського обласного філармонійного центру (художній керівник та головний диригент - заслужений діяч мистецтв України Анатолій Ткачук).

У Чернігівській області за минулу добу +1 випадок захворювання на COVID-19

У Чернігівській області за минулу добу +1 випадок захворювання на COVID-19 13:45

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11 годину, 13 липня, у Чернігівській області один новий випадок інфікування COVID-19.

До чернігівських шкіл прибули нові меблі для першачків, передбачені стандартами НУШ

До чернігівських шкіл прибули нові меблі для першачків, передбачені стандартами НУШ 12:31

97 навчальних аудиторій для учнів та учениць перших класів обладнують у Чернігові цього року згідно зі стандартами Нової української школи (НУШ).

Експерти Чернігівщини з початку року прийняли до опрацювання понад 9 тис. документацій із землеустрою

Експерти Чернігівщини з початку року прийняли до опрацювання понад 9 тис. документацій із землеустрою 12:25

З початку 2020 року фахівці Держгеокадастру Чернігівської області прийняли до опрацювання за принципом екстериторіальності 9 036 проектів землеустрою з інших областей.

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада 12:22

13 липня відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.