Зареєстрований ринок праці м.Чернігова в листопаді 2011 року. ДОВІДКА
За даними державної служби зайнятості, на початок грудня п.р. на її обліку перебували 3,2 тис. незайнятих громадян м.Чернігова, які шукали роботу, з них 95,8% мали статус безробітних.
Кількість зареєстрованих безробітних за місяць збільшилася на 6,4% та на 1 грудня п.р. становила 3,1 тис. осіб. Серед кожних десяти безробітних три раніше займали місця робітників, шість – посади службовців, решта – не мала професійної підготовки.
Показник рівня зареєстрованого безробіття в м.Чернігові на початок грудня зафіксовано на рівні 1,7% населення працездатного віку.
За сприяння державної служби зайнятості в листопаді 2011 р. працевлаштовано 0,2 тис. мешканців міста.
Серед працевлаштованих більше половини становили жінки, кожен другий був у віці до 35 років та кожен тринадцятий потребував особливого соціального захисту.
З Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття впродовж листопада 2011 р. на допомогу у зв’язку з безробіттям у місті було витрачено 2,5 млн.грн.
Останні новини Чернігівщини
“День Тетяни у колі друзів” 08:47
11 січня 2026 року Чернігівський обласний філармонійний центр традиційно зібрав друзів, готових поділитися один з одним щирими емоціями. Цього дня шанувальники мистецтва зустрілися, аби разом відсвяткувати Тетянин день — особливе свято, присвячене небесній покровительці всіх Тетян.
В Україні діє оновлений Календар профілактичних щеплень: що змінилось 08:41
За даними ВООЗ, вакцинація щорічно запобігає 3,5–5 мільйонам смертей у світі. Це безпечний спосіб захистити себе від інфекційних захворювань, які без вакцинації становлять серйозну загрозу тяжких ускладнень чи смерті.
5 січня: цей день в Україні і світі 08:36
День 1419 Російська агресія - Day 1419 Russian aggression
Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня 13:02
У закладах загальної середньої освіти Чернігова зимові канікули продовжено до 16 січня 2026 року включно.
Грант до 1 млн грн для креативних індустрій 11:33
Таку можливість українцям надає програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».