Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 1 липня, 13:52:49

6 українських автодоріг хочуть зробити платними до 2020 року

05.11.2013   08:02Агенцiя

6 українських автодоріг хочуть зробити платними до 2020 року “Укравтодор” підготував шість концесійних проектів автодоріг вартістю близько 91,2 млрд. грн. Про це розповів голова “Укравтодору” Євген Прусенко.

За його словами, до переліку шести проектів, зокрема, входять будівництво та експлуатація таких ділянок: Краковець-Львів-Броди-Рівне (протяжність – 258 км, вартість робіт – 13 млрд грн); від КПП “Щербаківка” на кордоні з Росією на Харків та Новомосковськ (209 км, 3,9 млрд грн); перша черга Великої кільцевої дороги навколо Києва від траси Київ-Знам’янка до Київ-Чернігів-Нові Яриловичі з мостовим переходом через Дніпро (74,6 км, 20,6 млрд грн); Ульянівка-Миколаїв-Херсон-Красноперекопськ-Сімферополь (533 км, 24,2 млрд грн); Одеса-Рені на ділянці Одеса-Монаші ​​(81 км, 8,125 млрд грн); (475 км, 21,4 млрд грн).

За словами Прусенко, очікується, що ці проекти будуть реалізовані до 2020 року. Як повідомлялося, раніше Кабінет міністрів України включив до переліку концесійних об’єктів три автомобільні дороги. Зокрема, в концесію планують передати дороги: Львів – Краковець, Ульянівка – Миколаїв – Херсон – Красноперекопськ – Сімферополь і Новомосковськ – Запоріжжя – Мелітополь – Джанкой – Сімферополь.

Передбачається, що орієнтовна вартість будівництва дороги Львів – Краковець довжиною 84,4 км складе 4,3 млрд. грн., Ульянівка – Миколаїв – Херсон – Красноперекопськ протяжністю 533 км – 24,2 млрд. грн., (475 км) – 21, 4 млрд. грн.

Очікується, що проїзд для автомобілів коштуватиме від 30 коп. до 1 грн. за кілометр залежно від виду транспортного засобу та умов реалізації кожного окремого проекту. При цьому альтернативний проїзд за напрямами нових доріг забезпечено.
 

Останні новини Чернігівщини

Три школи Чернігівщини отримають майже 60 мільйонів гривень держсубвенції на модернізацію харчоблоків 11:38

У трьох закладах загальної середньої освіти області модернізують кухні за кошти держсубвенції. Відповідно до рішення Кабінету Міністрів від 25 червня 2025 року № 602-р на ці потреби спрямують близько 60 мільйонів гривень.

На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 11:16

Слідчі поліції Чернігівщини встановили факти злагодженої протиправної діяльності зловмисників у складі організованої злочинної групи.

Виконання бюджету у 2025 році: звіт за підсумками І кварталу 09:55

26 червня 2025 року на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради начальниця фінансового управління Олена Лисенко представила звіт про виконання бюджету Чернігівської міської територіальної громади за І квартал поточного року.

«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»: Чернігівщина з 2 медалями 09:32

Минулого тижня завершилися спортивні змагання «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» сезону 2024/2025 років.

У Чернігові поліцейські оперативно затримали грабіжника 08:49

Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 24-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном з ломбарду в Чернігові.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини