Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 9 травня, 01:53:55

40 років з дня утворення відзначило "Куликівське молоко"

02.11.2013   12:45

40 років з дня утворення відзначило одне з провідних підприємств Куликівського району – приватне акціонерне товариство «Куликівське молоко».

Створене у 1973 році міжколгоспне підприємство по виробництву замінника незбираного молока за період своєї діяльності пережило декілька реорганізацій. Змінювалися форми власності. Здійснювалося перепрофілювання, створювалося допоміжне виробництво. Завдяки ентузіазму і небайдужості всіх працівників – від директора до кожного робітника – вдалося не просто зберегти виробничу базу, а й підняти завод на якісно новий щабель розвитку, скласти достойну конкуренцію переробним підприємствам і в області, і в Україні.

Від імені голови облдержадміністрації Володимира Хоменка з річницею підприємства присутніх привітав заступник голови ОДА Олександр Шанойло.

Він зауважив: нині ПрАТ «Куликівське молоко» – потужне підприємство, у складі якого працюють цехи по виробництву сухого знежиреного молока, масла вершкового, продукції з незбираного молока та кисломолочних продуктів.

На підприємстві налагоджено сучасну систему управління виробництвом і персоналом та екологічно чисте виробництво, встановлюється новітнє обладнання. Тут постійно працюють над впровадженням нових технологій, розширенням асортименту і поліпшенням якості продукції, збільшенням виробничих потужностей і площ.

Вже чотири десятиліття підприємство задовольняє харчові потреби споживачів вітчизняної молочної продукції, пропонуючи широкий асортимент якісних молокопродуктів за доступною ціною.

Торгова марка «Куликівське молоко» відома далеко за межами нашої області як гарантія високоякісної, натуральної молочної продукції. За відмінну якість продукції, впровадження нових технологій, розвиток виробництва колектив заводу неодноразово був нагороджений обласними і районними відзнаками.

Поряд з тим, що ПрАТ «Куликівське молоко» є основним бюджетоутворюючим підприємством району, воно бере активну участь у розбудові регіону, надає спонсорську допомогу закладам соціальної сфери.

«Вітаючи керівництво, працівників та ветеранів підприємства «Куликівське молоко» з ювілеєм, хочу зазначити, що всі успіхи і досягнення – це результат роботи енергійного і цілеспрямованого колективу, який працює над збереженням добрих традицій та примноженням досягнутих здобутків.

Нехай і надалі приватне акціонерне товариство «Куликівське молоко» славить наш край по всій Україні і за її межами. Нехай якість вашої продукції зростає, а число її поціновувачів невпинно збільшується», - зазначив Олександр Шанойло.

Кращі працівники підприємства були відзначені відзнаками облдержадміністрації та обласної ради.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 333 нових випадки COVID-19

Виявлено 333 нових випадки COVID-19 18:26

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 8 травня в області виявлено 333 нових випадків COVID-19.

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок 14:41

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, народжують та виховують дітей.

Суд за позовом прокурора зобов’язав міську раду ліквідувати

Суд за позовом прокурора зобов’язав міську раду ліквідувати "смоляне озеро" у Чернігові 14:15

Чернігівський окружний адміністративний суд задовольнив позов прокурора про визнання протиправною бездіяльності Чернігівської міської ради і зобов’язав ліквідувати так зване «смоляне озеро».

ABInBevEfes Україна підбила підсумки першого кварталу 2021 року

ABInBevEfes Україна підбила підсумки першого кварталу 2021 року 14:03

Компанія ABInBevEfes Україна, створена в результаті об’єднання одного із найбільших в світі виробника пива Anheuser-Busch InBev (AB InBev) і регіональної пивоварної компанії з виробництва напоїв з провідними позиціями Anadolu Efes, підбила підсумки роботи за перший квартал 2021 року.

На Чернігівщині відзначають День пам’яті та примирення

На Чернігівщині відзначають День пам’яті та примирення 13:37

День пам’яті та примирення та День перемоги нагадують всьому світу про страшну катастрофу і є застереженням, що не можна розв’язувати складні міжнародні проблеми збройним шляхом, ультиматумами, агресією, анексією.