Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 9 травня, 20:38:09

Про роботу промисловості м. Чернігова за січень–вересень 2013 року. ДОВІДКА

02.11.2013   07:48

Підприємствами Чернігова більше вироблено вовняних тканин, окремих видів швейних виробів, паперу та картону, вікон та їх рам, дверей та їх коробок і порогів, з пластмас

За січень–вересень 2013 р. підприємства міста реалізували промислової продукції (товарів, послуг) на суму 4,2 млрд.грн., що складає 40,9% від загального обсягу реалізованої промислової продукції області.

Більше половини всієї продукції реалізували підприємства переробної промисловості, зокрема 32,6% – з виробництва харчових продуктів та напоїв, 7,9% – машинобудування (крім ремонту та монтажу машин і устатковання), 4,0% – текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів із шкіри та інших матеріалів, 3,8% – виробництва гумових і пластмасових виробів, інших неметалевих матеріалів. Частка підприємств із постачання електроенергії, газу та пари становила 46,2%.

Обсяг реалізації в розрахунку на 1 особу населення склав 14,1 тис.грн. (по області – 9,4 тис.грн.).

За межі України реалізовано продукції на суму 370,7 млн.грн., або 8,9% від загального обсягу промислової продукції міста. Найбільша частка в експорті продукції підприємств машинобудування (41,6%), з виробництва харчових продуктів та напоїв (21,2%), текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри та виробів зі шкіри (19,5%).

У порівнянні із січнем–вереснем минулого року підприємствами міста більше вироблено вовняних тканин, окремих видів швейних виробів, паперу та картону, вікон та їх рам, дверей та їх коробок і порогів, з пластмас; менше – пряжі вовняної, постільної білизни, взуття, паркету щитового, газет та журналів, цегли невогнетривкої керамічної будівельної, блоків та цегли з цементу, бетону або каменю штучного, автобусів, меблів для сидіння.

Серед харчових продуктів більше, ніж рік тому, вироблено м’яса, включаючи субпродукти, сушеної і в’яленої риби, оселедців солоних, йогуртів, рідкого обробленого молока, свіжих неферментованих сирів, борошна та круп, копченої риби (у т.ч. філе), менше вироблено м’яса великої рогатої худоби свіжого чи охолодженого, ковбасних виробів, хліба та виробів хлібобулочних нетривалого зберігання, пряників та виробів аналогічних, вод натуральних мінеральних газованих та напоїв безалкогольних.
 

Останні новини Чернігівщини

9 травня - День матері в Україні

9 травня - День матері в Україні 10:11

У календарі свят для мами визначений особливий день, який святкується в Україні у другу неділю травня. Офіційне державне свято День матері встановлене в 1999 році. Святкування стало популярною і доброю сімейною традицією.

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 10:09

8 - 9 травня в багатьох країнах світу згадують події Другої світової війни, адже це найкривавіший глобальний конфлікт, у ході якого загинуло за різними оцінками від 50 до 85 мільйонів людей.

Виявлено 333 нових випадки COVID-19

Виявлено 333 нових випадки COVID-19 18:26

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 8 травня в області виявлено 333 нових випадків COVID-19.

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок 14:41

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, народжують та виховують дітей.