Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 7 березня, 16:22:14

Розрахункова база виконана

13.12.2011   10:40Агенцiя

Від механізму стягнення податків залежить формування доходної частини бюджету, а це, як відомо, основна фінансова база держави. Саме податкова система сприяє постійним, стабільним і повноцінним надходженням коштів до бюджету.

Федір Уляненко

Федір Уляненко

Одним з першочергових завдань ринкової реформи в Україні є створення ефективної податкової системи, яка б забеспечувала розвиток народногосподарського комплексу країни, відповідним чином регулювала б економічні відносини.

Податки – це обов’язкові платежі юридичних та фізичних осіб до бюджету. За допомогою податків, пільг та санкцій держава стимулює технічний прогрес, збільшення робочих місць, капітальні вкладення та розширення виробництва тощо.

Позитивні тенденції розвитку економіки міста, застосування сучасних форм і методів податкового менеджменту, запровадження нових підходів у адмініструванні податків, а також налагодження партнерських відносин з платниками податків реалізувалися у збільшення надходжень до бюджетів усіх рівнів.

З початку 2011 р. податковою інспекцією міста Чернігова до бюджетів усіх рівнів зібрано 866,1 млн.грн.

Державний бюджет поповнився на 447,2 млн.грн. Розрахункова база виконана на 103,3 відс., додатково надійшло 14,3 млн.грн.

До загального фонду Державного бюджету надійшло 437,7 млн.грн. або 105,7 відс. доведених показників. Бюджет додатково отримав 23,5 млн.грн.

Бюджетоформуючими платежами Державного бюджету є податок на додану вартість, питома вага якого у загальних надходженнях становить 54,7 відс., податок на прибуток 33,1 відс. та акцизний збір 4,4 відс.

Доведені завдання місцевого бюджету виконано на 108,8 відс., зібрано 418,8 млн.грн., додатково забезпечено надходжень у сумі 33,9 млн.грн. Приріст до фактичних надходжень 2010 року склав 15 відс. або 54,6 млн.грн.

Доходи місцевого бюджету більше ніж на дві третини (а саме на 77,7 відс.) сформовані за рахунок податку на доходи фізичних осіб, якого надійшло 325,4 млн.грн. До відповідного періоду минулого року забезпечено приріст надходжень цього податку на 46,7 млн.грн. або 16,7 відс.

Сучасному суспільству потрібна результативність податкової системи, злагоджена робота та її кінцевий результат. Саме так працюють чернігівські податківці, й надалі працюватимуть над розширенням бази оподаткування та залученням додаткових резервів для забезпечення стабільних податкових надходжень.

Федір Уляненко, голова комісії з проведення реорганізації ДПІ у м. Чернігові, начальник ДПІ у м. Чернігові

Останні новини Чернігівщини

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен 14:56

Вміння спілкуватися та правильно висловлювати свої думки так чи інакше впливає на стосунки. Не важливо з ким ви спілкуєтесь, а важливо як ви вмієте знаходити підходи до кожного.

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі 14:36

Дірочки на млинцях, приготованих на кефірі, з’являються через те, що кисломолочний напій взаємодіє з содою. В результаті виділяються бульбашки, що розпушують тісто та роблять його повітряним, пористим.

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня 14:30

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 8 по 14 березня 2021 року

7 березня - у 321 році за указом римського імператора Костянтина I неділю було оголошено вихідним днем

7 березня - у 321 році за указом римського імператора Костянтина I неділю було оголошено вихідним днем 09:43

Вісьмома роками раніше він уперше дозволив вільне сповідання християнства. Жодне розпорядження влади в історії не дотримувалося з таким задоволенням, як едикт Костянтина.