Понад 6 тисяч транзитних вантажів з електронним захистом прослідувало через Чернігівщину
Через пункти пропуску Чернігівської митниці Міндоходів прослідувало понад 6 тисяч транзитних вантажів з електронними замками.
“Нові Яриловичі”
Як повідомив начальник митниці Олександр Іванов, електронний захист дає можливість проконтролювати переміщення вантажу територією України в режимі онлайн. Вантажі, що прослідували через Чернігівську область переміщувались з Південної митниці до пунктів пропуску на українсько-білоруському та українсько-російському кордонах.
На Чернігівщині вантажі з електронними замками виїжджали за межі території України через 3 міжнародні пункти пропуску: “Нові Яриловичі”, “Сеньківка” та “Грем’яч”.
Довідково: з липня 2013 року Міністерство доходів і зборів України започаткувало використання електронних замків з функцією GPS – GSM навігації при ввезенні товарів та транспортних засобів на митну територію України у режимі транзит.
Інформація з електронних замків передається до моніторингового центру Міндоходів, де опрацьовується Єдиною автоматизованою інформаційною системою.
Останні новини Чернігівщини
Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08
Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.
У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27
У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».
Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35
Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.
Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54
З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.
Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02
Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.