Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 11 липня, 15:04:05

Чернігівська область отримає 48 з половиною мільйонів гривень на зарплати

24.10.2013   13:59

Кабінет міністрів України виділив 2,06 млрд грн. в якості дотацій державному бюджету.

Ці гроші будуть спрямовані на вирівнювання забезпечення місцевих бюджетів: для виплати поточної заробітної плати та погашення зарплатних боргів працівникам бюджетних установ. Про це йдеться у розпорядженні Кабміну №798, що надруковано у газеті "Урядовий кур'єр".

Виділити ці гроші з державного бюджету стало можливим шляхом перерозподілу бюджетних асигнувань. Зокрема більше ніж на 2 мільярди зменшено програми обслуговування та погашення зобов'язань, залучених під державні гарантії.

Місцеві адміністрації мають протягом одного тижня розподілити ці дотації.

Грошові засоби згідно розпорядження розподілені так: Донецька область - 187,6 млн. грн., Дніпропетровська - 172,8 млн. грн., Львовська - 113,6 млн. грн., Тернопільська - 107,7 млн. грн. Найменша сума дотації передбачена на Волинську область - 5,3 млн. грн.

Чернігівська область отримає 48 460 тисяч гривень.

За даними Держкомстата загальна заборгованість по зарплаті в Україні на 1 вересня складає 982,9 млн. грн. Найбільший обсяг зафіксовано в Донецькій області - 154,9 млн. грн., найменший - у Черновицькій області 59 тис. грн. 
 

Останні новини Чернігівщини

У зв’язку зі станом води чернігівцям тимчасово не рекомендується купатися в Стрижні

У зв’язку зі станом води чернігівцям тимчасово не рекомендується купатися в Стрижні 14:11

Від Чернігівського міського відділу ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗ України» надійшла інформація про те, що в ході здійснення соціально – гігієнічного моніторингу при плановому дослідженні проби води р. Стрижень, відібраної у місті відпочинку в районі ландшафтного парку «Ялівщина» 9 липня 2020 року, було встановлено її невідповідність вимогам «Державних санітарних правил планування та забудови населених пунктів» №173-96 за мікробіологічними показниками.

Голова Чернігівської ОДА зустрівся з колективом санаторію

Голова Чернігівської ОДА зустрівся з колективом санаторію "Пролісок" 14:08

Голова Чернігівської обласної державної адміністрації Андрій Прокопенко разом з депутатами Чернігівської обласної ради Валерієм Гавриленком та Андрієм Віротченком провели зустріч з колективом КНП «Обласний дитячий санаторій «Пролісок» Чернігівської обласної ради.

У І півріччі більше тисячі пар створили родини

У І півріччі більше тисячі пар створили родини 13:53

Весілля – це час, коли збуваються мрії закоханих, а пам'ять створює нові спогади. Реалізувати усі задуми та прагнення громадянам допомагають органи державної реєстрації актів цивільного стану, котрі в урочистій атмосфері запрошують молодят на весільний рушник.

Тривожний сигнал щодо політики національної пам’яті з Ічнянської ОТГ

Тривожний сигнал щодо політики національної пам’яті з Ічнянської ОТГ 13:50

Неабияку тривогу викликає реалізація державної політики національної пам’яті в Ічнянській об’єднаній територіальній громаді Чернігівської області. Яскравий приклад тому – співставлення двох фактів про події останніх тижнів.

Оголошено обласний конкурс рукописів місцевих авторів Чернігівщини

Оголошено обласний конкурс рукописів місцевих авторів Чернігівщини 13:23

Комісія з питань підтримки місцевого книговидання, що діє при обласній державній адміністрації, оголошує про проведення конкурсу рукописів місцевих авторів 2020 року. Таке рішення члени комісії ухвалили 10 липня.

АНОНСИ ПОДІЙ