Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 21 жовтня, 15:20:34

Чернігівська область отримає 48 з половиною мільйонів гривень на зарплати

24.10.2013   13:59

Кабінет міністрів України виділив 2,06 млрд грн. в якості дотацій державному бюджету.

Ці гроші будуть спрямовані на вирівнювання забезпечення місцевих бюджетів: для виплати поточної заробітної плати та погашення зарплатних боргів працівникам бюджетних установ. Про це йдеться у розпорядженні Кабміну №798, що надруковано у газеті "Урядовий кур'єр".

Виділити ці гроші з державного бюджету стало можливим шляхом перерозподілу бюджетних асигнувань. Зокрема більше ніж на 2 мільярди зменшено програми обслуговування та погашення зобов'язань, залучених під державні гарантії.

Місцеві адміністрації мають протягом одного тижня розподілити ці дотації.

Грошові засоби згідно розпорядження розподілені так: Донецька область - 187,6 млн. грн., Дніпропетровська - 172,8 млн. грн., Львовська - 113,6 млн. грн., Тернопільська - 107,7 млн. грн. Найменша сума дотації передбачена на Волинську область - 5,3 млн. грн.

Чернігівська область отримає 48 460 тисяч гривень.

За даними Держкомстата загальна заборгованість по зарплаті в Україні на 1 вересня складає 982,9 млн. грн. Найбільший обсяг зафіксовано в Донецькій області - 154,9 млн. грн., найменший - у Черновицькій області 59 тис. грн. 
 

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині в повному обсязі профінансовано щомісячні страхові виплати за вересень

На Чернігівщині в повному обсязі профінансовано щомісячні страхові виплати за вересень 15:09

Управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області 18 жовтня завершено фінансування щомісячних страхових виплат потерпілим на виробництві та членам їх родин за вересень.

Поки приріст захворюваності на COVID-19 на Чернігівщині зростав ушестеро, жителі не поспішали вакцинуватися. Нині область у зоні загрози

Поки приріст захворюваності на COVID-19 на Чернігівщині зростав ушестеро, жителі не поспішали вакцинуватися. Нині область у зоні загрози 15:07

Ще на початку вересня на у Чернігівській області фіксували по 310-360 нових випадків коронавірусної хвороби на тиждень.

Строковики з Чернігівщини поповнили ряди Державної прикордонної служби

Строковики з Чернігівщини поповнили ряди Державної прикордонної служби 15:04

Захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України є конституційним обов’язком військовозобов’язаних українців.

Чернігівщина серед лідерів по запуску централізованого опалення

Чернігівщина серед лідерів по запуску централізованого опалення 14:57

Це відзначив міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов сьогодні на черговому засіданні Міжвідомчої робочої групи з підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу до осінньо-зимового періоду.