Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 червня, 03:29:31

У Чернігівській області сума казначейської заборгованості зросла до 279 мільйонів гривень

23.10.2013   13:37Агенцiя

З такою заявою виступив лідер опозиційних сил в області Олександр Кодола.

За його словами, "в області неоплачених зобов'язань бюджету в казначействі скупчилося на 279 млн. грн.  Із них - 246 млн. грн. - це зобов'язання бюджету, які сьогодні  не виконані казначейством, і ще 33 млн. грн. - це зобов'язання фондів соціального страхування. Це означає, що на цю суму лежать платіжні доручення в казначействі, які не оплачуються".

- За останній два тижні я отримав сотні дзвінків і листів з усієї області. Про затримку заробітних плат, важливих видів соціальної допомоги: по безробіттю, вагітності, пологах, по догляду за дітьми, оплата лікарняних у всіх сферах. І затримка цих виплат від двох до чотирьох місяців, - розповідає Олександр Кодола.

Через нестачу фінансування нормальна життєдіяльність міст і сіл перебуває під реальною загрозою. Це призвело до того, що у багатьох містах і районах утворилася багатомільйонна заборгованість за вже надані послуги і товари, підрядники припинили виконувати ремонті чи будівельні роботи, медичні заклади не можуть придбати ліки та медичне обладнання.

Мало того, що місцевому самоврядуванню заборгували мільйони гривень, казначейство не пропускає жодних платежів, то ще й у сільських рад забирають кошти, щоб утримувати базові видатки району.

Олександр Кодола каже що звернувся до керівництва області з вимогою розказати людям правду про те, що в державі  діє казначейська „вакханалія”, яка забирає зароблені громадами кошти на свої потреби.

Нагадаємо, що 18 жовтня депутати фракції “Батьківщина” зустрілися з керівництвом обласної ради з вимогою скликати позачергову сесію щодо вирішення питання затримки виплат на суму понад 250 млн. гривень у області.

А 10 жовтня перед Обласним управлінням Держказначейства у м. Чернігів, Чернігівська обласна партійна організація «ВО “Батьківщина» разом з активістами «Свободи» провели мітинг-пікетування «непрофесійних дій влади з вимогою негайного повернення коштів місцевим громадам».

Останні новини Чернігівщини

На дорозі Р-69 Київ - Вишгород - Десна - Чернігів на тимчасових об'їздах біля двох зруйнованих мостів влаштували тверде покриття

На дорозі Р-69 Київ - Вишгород - Десна - Чернігів на тимчасових об'їздах біля двох зруйнованих мостів влаштували тверде покриття 18:25

Проїзд став комфортнішим. Для цього використано матеріали відфрезерування, отримані в процесі ремонту дороги.

18:18

Інженерно-саперні підрозділи Держспецтрансслужби Міністерства оборони України продовжують розмінування транспортної інфраструктури Чернігівщини.

У Ніжині відбудеться патріотичний велопробіг

У Ніжині відбудеться патріотичний велопробіг 17:41

Наближається свято Дня Конституції України. З нагоди свята буде проведено вело флешмоб "Я допомагаю ЗСУ".

В’ячеслав Чаус вручив сертифікати чемпіонам Дефлімпійських ігор та їхнім тренерам 17:22

11 медалей (10 золотих та 1 срібна) — результат чернігівських спортсменів на XXIV літніх Дефлімпійських іграх з плавання та кульової стрільби серед осіб з порушеннями слуху.