Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 березня, 00:19:51

До дня працівників целюлозно-паперового виробництва

19.10.2013   08:11

Підприємства з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності посідають друге місце серед основних видів діяльності переробної промисловості Чернігівської області.

Найбільшу питому вагу галузі мають підприємства з виробництва паперу та паперових виробів. На підприємствах зайнято 1,2 тис.осіб, або 2,7% від загальної чисельності працюючих у промисловому виробництві.

За січень–серпень п.р. підприємства з виробництва паперу та паперових виробів реалізували продукції на суму 887,4 млн.грн., або 9,7% від загального обсягу реалізації промислової продукції.

З початку року збільшилося виробництво паперу побутового та санітарно-гігієнічного призначення, коробок, ящиків та сумок з гофрованого паперу та картону, журналів реєстраційних, книг бухгалтерських, швидкозшивачів формулярів і бланків, виробів канцелярських інших із паперу та картону, етикеток.

Продукція підприємств із виробництва паперу та виробів з паперу користується попитом не тільки в Україні, а й за її межами. Вироби з паперу та картону експортувалися до 24 країн світу. Майже 90% усіх товарів цієї групи отримували Російська Федерація, Казахстан, Азербайджан та Узбекистан. За січень–серпень 2013 р. обсяг експорту цієї продукції становив 84,7 млн.дол. США, що на 10,8% більше, ніж рік тому.

У I півріччі 2013 р. підприємствами з виробництва паперу та паперових виробів освоєно капітальних інвестицій у 2,3 раза більше, ніж за відповідний період 2012 р.
 

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівському районі поліція допомогла розшукати зниклу дворічну дитину 11:06

Пошукова операція за участю поліції тривала понад 5 годин: дівчинку знайшли живою і неушкодженою в болоті за 800 метрів від дому.

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму 11:02

Програма компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких пошкоджено внаслідок російської військової агресії. Її затвердили на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 22 березня.

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного 10:54

26 березня о 21:30 дивіться на місцевих каналах Суспільного Мовлення документальний проєкт Суспільне Чернігів #Лютий #Опір #Прилуки. Онлайн-трансляція ефіру — на сайтах місцевих каналів.

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних»

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних» 10:50

Служба зайнятості цьогоріч реалізує низку активних програм, спрямованих на створення нових і збереження існуючих робочих місць, розвиток бізнесу тазабезпечення ефективної зайнятості населення.Зокрема, шляхом надання фінансової підтримки роботодавцям.

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу 10:48

24 березня починається відбір заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу #Варто “РобиТИ своє”.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини