Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 липня, 23:51:58

До дня працівників целюлозно-паперового виробництва

19.10.2013   08:11

Підприємства з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності посідають друге місце серед основних видів діяльності переробної промисловості Чернігівської області.

Найбільшу питому вагу галузі мають підприємства з виробництва паперу та паперових виробів. На підприємствах зайнято 1,2 тис.осіб, або 2,7% від загальної чисельності працюючих у промисловому виробництві.

За січень–серпень п.р. підприємства з виробництва паперу та паперових виробів реалізували продукції на суму 887,4 млн.грн., або 9,7% від загального обсягу реалізації промислової продукції.

З початку року збільшилося виробництво паперу побутового та санітарно-гігієнічного призначення, коробок, ящиків та сумок з гофрованого паперу та картону, журналів реєстраційних, книг бухгалтерських, швидкозшивачів формулярів і бланків, виробів канцелярських інших із паперу та картону, етикеток.

Продукція підприємств із виробництва паперу та виробів з паперу користується попитом не тільки в Україні, а й за її межами. Вироби з паперу та картону експортувалися до 24 країн світу. Майже 90% усіх товарів цієї групи отримували Російська Федерація, Казахстан, Азербайджан та Узбекистан. За січень–серпень 2013 р. обсяг експорту цієї продукції становив 84,7 млн.дол. США, що на 10,8% більше, ніж рік тому.

У I півріччі 2013 р. підприємствами з виробництва паперу та паперових виробів освоєно капітальних інвестицій у 2,3 раза більше, ніж за відповідний період 2012 р.
 

Останні новини Чернігівщини

15 невибагливих рослин для саду – "посадив і забув" 17:19

Красиві квіти, високі дерева та пишні кущі подобаються не лише затятим садівникам. Завжди приємно пройтися по квітучій і доглянутій ділянці. На жаль, на прополювання, затінення, поливання і вкривання на зиму витрачається багато сил і часу. Міським жителям така розкіш не по кишені.

Насіння чіа: в чому користь і шкода для організму людини

Насіння чіа: в чому користь і шкода для організму людини 17:14

Насіння чіа - це справжній суперфуд і лідер за вмістом нутрієнтів на грам. У чому ж полягає їх користь для чоловіків і для жінок?

Рецепт лимонаду: робимо корисним смачний літній напій

Рецепт лимонаду: робимо корисним смачний літній напій 16:53

У спеку хочеться освіжитися не простою водою, а смачним напоєм. Водночас газована вода, яка продається в магазинах, — один із тих продуктів, вживати які потрібно в дуже помірних кількостях.

Смачні рецепти вихідного дня: лимонний торт

Смачні рецепти вихідного дня: лимонний торт 16:49

Лимонний торт — неймовірно ароматний смаколик, знайомий з дитинства. Цей десерт можна готувати за базовим рецептом, щоб, наприклад, потішити домашніх у вихідний день.

Гороскоп на наступний тиждень

Гороскоп на наступний тиждень 10:34

Гороскоп (від дав.-гр. ὥρα, проміжок часу, період і дав.-гр. σκοπός, спостерігач) - в астрології - схематичне зображення «взаємного положення »планет в небі на цікавий для момент часу.