Пасажирські перевезення здійснювали 41 автопідприємство Чернігівщини
Діяльність пасажирського автотранспорту області
За 9 місяців 2013 р. пасажирський автотранспорт області, з урахуванням перевезень, виконаних фізичними особами-підприємцями, перевіз 52,4 млн. пасажирів (83,4% рівня 9 місяців 2012р.).
Обсяг виконаного пасажирообороту становив 559,8 млн.пас.км (90,6%).
Пасажирські перевезення здійснювали 41 автопідприємство області. Їх послугами скористалися 30,7 млн. пасажирів.
Найбільше пасажирів в м.Чернігові перевезли автопідприємства: ДП “Пассервіс”, ТОВ “Пассервіс-Люкс” та КП “Чернігівське тролейбусне управління”. А в області – Ніжинське ТОВ “Пассервіс”, ВАТ “Прилуцьке АТП–17407”, ПАТ “Бобровицьке АТП–17449” та ПАТ “Ріпкинське АТП–17444”.
Крім автотранспортних підприємств, послуги з перевезення пасажирів надавали 165 приватних перевізників, у власності яких знаходилося 473 автобуси загальною пасажиромісткістю 10,2 тис. місць для сидіння.
Обсяги перевезених пасажирів та пасажирообороту, виконаних автотранспортом фізичних осіб-підприємців, становили більше 40% від загальнообласного показника.
Щодня послугами маршрутного автотранспорту області, у середньому, користувалися 191,6 тис. пасажирів.
Останні новини Чернігівщини
Прокуратура через суд стягнула з лісгоспу майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев 11:54
Господарський суд Чернігівської області у повному обсязі задовольнив позов Новгород-Сіверської окружної прокуратури та зобов’язав ДП «Новгород-Сіверськрайагролісгосп» відшкодувати майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев.
У Корюківській громаді працює мобільна соціальна служба 11:51
На Корюківщині запроваджено новий формат соціальної підтримки, який дозволяє оперативно реагувати на потреби мешканців, особливо у віддалених населених пунктах. З червня тут працює мобільна соціальна служба – на базі місцевого Центру надання соціальних послуг.
3740 звернень щодо домашнього насильства: у Чернігівській ОВА відбулося засідання профільної робочої групи 11:48
Напередодні старту Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» у Чернігові провели засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у співпраці та за підтримки Сабкластеру з питань гендерно зумовленого насильства та Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні.
У Чернігові поліцейські оперативно встановили і затримали грабіжника 11:46
Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили 18-річного молодика, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном 50-річної чернігівки.
Чернігівські поліцейські перекрили канал незаконного поширення психотропних речовин 11:45
Оперативники Чернігівського районного управління поліції викрили 42-річного чоловіка, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин. Зловмисника затримано, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.