Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 березня, 23:02:03

Фермери Чернігівщини отримують 540 тис. грн державної допомоги

12.12.2011   07:41

Чернігівське відділення Українського державного фонду підтримки фермерських господарств починає розподіляти між фермерами 540 тис. грн державної допомоги, отриманої на свій рахунок ще влітку. Про це повідомив директор відділення Віталій Плевако.

“Така затримка пов’язана із внесенням змін до постанови Кабінету Міністрів України про використання цих коштів. Якщо раніше конкурс серед фермерських господарств на їх одержання ми проводили у себе в області, то тепер це робиться в Києві. А там відповідні процедури закінчилися тільки в листопаді”, – пояснив В. Плевако.

За його словами, державна допомога фермерам надається у вигляді безвідсоткового кредиту на 3-5 років. У попередні роки її сума для Чернігівщини сягала 1-1,5 млн грн. Нині вона менша. Проте досвід показує: нерідко саме ці кошти стають “паличкою-виручалочкою” для господаря, який хоче розвивати сільгоспвиробництво.

“У нас є яскраві приклади, коли, отримавши підтримку фонду і придбавши трактор чи нормально відсіявшись, люди ставали на ноги і за 8-10 років збільшували площу оброблюваних земель з трьох гектарів до тисячі”, – сказав посадовець.

Цього року державна допомога призначена п’яти фермерським господарствам Чернігівщини. Як зазначив В. Плевако, серед них є і новостворені структури, і ті, які планують займатися нетрадиційними чи не надто розвиненими в регіоні видами сільгоспвиробництва (наприклад, ягідництвом-садівництвом), і господарства з віддалених районів. “Підтримку отримують ті, хто її дійсно потребує”, – підкреслив він.

http://www.ukrinform.ua/ukr/order/?id=1062858

Останні новини Чернігівщини

78 років пам’яті: у Корюківці згадували трагедію весни 1943 року

78 років пам’яті: у Корюківці згадували трагедію весни 1943 року 18:31

Майже вісімдесят років тому, за три дні – 1, 2 та 9 березня, Корюківка була повністю знищена карателями. Небачена жорстокість організаторів та виконавців каральної акції загубила тоді майже 7000 життів.

Виявлено 52 нових випадків COVID-19

Виявлено 52 нових випадків COVID-19 18:13

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 2 березня в області зафіксовано 52 нових випадки COVID-19.

Фотодокументальна виставка

Фотодокументальна виставка "Корюківська трагедія" - на вебсайті Державного архіву області 14:55

1 березня в Україні відзначається річниця Корюківської трагедії. На початку весни 1943 року нацистські війська повністю знищили це селище і вбили всіх його жителів, а це близько 7 тисяч осіб.

Парламент посилив покарання для телефонних терористів

Парламент посилив покарання для телефонних терористів 14:51

Верховна Рада ухвалила закон, який посилює кримінальну відповідальність за завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці людей.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини