Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 11 лютого, 16:33:50

Зареєстрований ринок праці Чернігова у вересні 2013 року. ДОВІДКА

12.10.2013   12:42Агенцiя

Кількість зареєстрованих безробітних у м. Чернігові за місяць зменшилася на 4,2% та на кінець вересня п.р. становила 3,4 тис. осіб. Допомогу з безробіття отримували 83,0% осіб, які мали статус безробітного.

Із загальної кількості безробітних 60,2% становили жінки, 45,8% – молодь у віці до 35 років.

За сприяння державної служби зайнятості у вересні п.р. працевлаштовано 0,2 тис. мешканців міста, або 5,3% громадян, які мали статус зареєстрованого безробітного в цьому місяці.

Середній розмір допомоги з безробіття в м.Чернігові становив 1104 грн., що дорівнює 96,2% законодавчо визначеного розміру мінімальної заробітної плати (1147 грн.).

Останні новини Чернігівщини

Бронза чемпіонату України: Вікторія Прачик — серед призерок юніорських змагань з лижних гонок 13:47

З 05 до 09 лютого у селі Яворів Львівської області проходив Чемпіонат України з лижних гонок серед юніорів, юніорок та молоді (U-23).

Щорічні та одноразові виплати для родин полонених та звільнених з полону

Щорічні та одноразові виплати для родин полонених та звільнених з полону 13:44

Українцям, які перебували у полоні, або ж родинам тих, хто досі залишається у російській неволі держава надає соціальну, правову та фінансову підтримку. Нижче розповідаємо про виплати, які можуть отримати звільнені з полону та родини полонених.

Історія матері-одиначки, яка відкрила бізнес у Чернігові завдяки грантовій програмі «Власна справа»

Історія матері-одиначки, яка відкрила бізнес у Чернігові завдяки грантовій програмі «Власна справа» 12:54

Відкрити бізнес з нуля в наш час – завдання не з легких. А для матері-одиначки, яка сама відповідає і за дитину, і за завтрашній день, це може здаватися майже неможливим.

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 16 разів перевищував допустиму межу

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 16 разів перевищував допустиму межу 10:01

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 52-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:59

Протягом минулої доби зареєстровано 10 небезпечних подій, а саме: 10 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 2 особи.