Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 4 липня, 06:39:50

Оштрафовано ПАТ "Чернігівобленерго"

09.10.2013   12:34Агенцiя

Тимчасовою адміністративною колегією Антимонопольного комітету України накладено штраф у розмірі 300 тис. грн на ПАТ «Чернігівобленерго» за порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

За результатами проведеного розслідування було встановлено, що ПАТ «Чернігівобленерго», зловживаючи монопольним (домінуючим) становищем на ринку передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами в Чернігівській області у межах території, на якій розташовані власні місцеві (локальні) електричні мережі товариства, безпідставно зволікало в укладенні Додаткової угоди про внесення змін до Договору про передачу електричної енергії мережами товариства, укладеного з ТОВ «Торгова енергетична компанія «ЕЛКОМ».

Як встановила Колегія, такі дії могли призвести до створення умов щодо неможливості постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом ТОВ «Торгова енергетична компанія «ЕЛКОМ» власним споживачам, та як наслідок, до ущемлення його інтересів.

Крім того, такі дії ПАТ «Чернігівобленерго» могли також призвести до негативних наслідків обмеження конкуренції на ринку постачання електричної енергії суб’єктам господарювання в Чернігівській області у межах території, на якій розташовані власні місцеві (локальні) електричні мережі ПАТ «Чернігівобленерго».

http://www.amc.gov.ua/amku/control/main/uk/publish/article/100124

 

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини