Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 лютого, 05:28:36

Про стан ринку праці Чернігівської області та діяльність служби зайнятості у січні-вересні 2013 року

07.10.2013   14:43Агенцiя

У січні-вересні 2013 року на обліку у центрах зайнятості області перебувало 45 тис. громадян, з них взято на облік протягом дев’яти місяців 29,6 тис. осіб, що на 19% більше, ніж за аналогічний період 2012 року.

За звітний період у банку даних обласної служби зайнятості налічувалося 22,1 тис. вакансій від 4,9 тис. роботодавців. За направленням служби зайнятості укомплектовано 16,4 тис. вакансій (74,4% від загальної кількості). На початок жовтня 2013 року актуальними були 1,9 тис. вакансій, на кожну з яких претендувало 7 безробітних осіб (минулорічний показник – 6 осіб).

За направленням служби зайнятості протягом дев’яти місяців роботу отримали 17,1 тис. громадян – на 17,8% більше, ніж у січні-вересні минулого року, з них 569 осіб - шляхом одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності та 163 - шляхом компенсації єдиного соціального внеску роботодавцям.

Професійне навчання та перенавчання безробітних організовується з урахуванням сучасних потреб ринку праці, вимог роботодавців до якості робочої сили та проведеної профорієнтаційної роботи. Так, протягом звітного періоду набувало нових професій та підвищувало кваліфікацію 4,1 тис. безробітних.

До участі в оплачуваних громадських роботах було залучено 8 тис. громадян. Безробітні працювали у сільському господарстві та займались благоустроєм населених пунктів.

Станом на 1 жовтня 2013 року на обліку в центрах зайнятості області перебувало 13 тис. безробітних громадян - на 6,4% менше аналогічного показника торік.


Галина Штик, заступник начальника відділу статистики та прогнозування ОЦЗ 
 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані в області за минулу добу 14:06

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 3 пожежі.

 Є злочин, є вирок, а чи буде покарання?

Є злочин, є вирок, а чи буде покарання? 13:57

«Злочин-вирок-покарання» – узагальнена послідовність кримінального провадження. Змінити цей алгоритм може лише вичерпний перелік винятків, визначений чинним законодавством.

Прокуратурою вжито заходи у сфері культурної спадщини

Прокуратурою вжито заходи у сфері культурної спадщини 13:53

Прилуцькою окружною прокуратурою встановлено факт протиправної бездіяльності відділу освіти, культури та спорту Парафіївської селищної ради Прилуцького району, що полягає у неподанні до органу охорони культурної спадщини вищого рівня пропозиції про занесення об'єкта культурної спадщини до Державного реєстру нерухомих пам'яток України щодо об’єкта культурної спадщини – поселення «Петрушівка - 1» 1 тис. до н.е. (охоронний № 7266-Чр), який занесений до переліку щойно виявлених об’єктів культурної спадщини Чернігівської області.

Лосі, козулі, дикі кабани: як чернігівець Олександр Михайлов ловить диких тварин на фотопастку 10:28

Лосі, козулі, дикі кабани, бобер та різні птахи потрапляють до фотопасток чернігівця Олександра Михайлова. Він — засновник клубу екстремального відпочинку та два роки займається таким хобі як фотополювання. Чи безпечне таке заняття та як зробити фото диких тварин у лісі – читайте далі.

Атрошенко назвав виконувача обов'язків міського голови та розповів як працюватиме міська влада Чернігова 10:23

1 лютого міського голову Чернігова Владислава Атрошенка відсторонили від відповідної посади строком на один рік. Таке рішення 1 лютого ухвалив Львівський апеляційний суд під час розгляду апеляції на рішення Яворівського районного суду, який 7 грудня 2022 року на рік заборонив міському голові Чернігова Владиславу Атрошенку обіймати свою посаду.