Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 19 вересня, 16:05:26

На Чернігівщині найбільше імпортують міндобрива, експортують – шпалери

05.10.2013   12:55

Загальний зовнішньоторговельний баланс експортно-імпортних операцій Чернігівської області (за фактурною вартістю товарів) з початку року складає 10 млрд. грн.,

 з них експорт - 3 млрд. грн. та імпорт – близько 7 млрд. грн., що за вартісними показниками на 5% (461,51 млн. грн.) та за ваговими на 12% (127,21 тис. тонн), більше ніж за відповідний період минулого року.

Аналіз оформлених Чернігівською  митницею Міндоходів операцій показує, що протягом січня – вересня спостерігалась тенденція до збільшення обсягів експорту за вартісними показниками на 20% та за ваговими на 4%. При проведенні імпортних операцій відбувалось зменшення обсягів за вартісними показниками на 1 % та збільшення за ваговими на 17%. За цей час найбільше імпортували міндобрива, нафтопродукти, тютюн та вироби з шоколаду, експортували – шпалери, нафтопродукти, тютюн та сигарети.

Чернігівською митницею Міндоходів за 9 місяців проведено майже 40 тисяч митних оформлень зовнішньоекономічних операцій, що на 8 % більше, ніж за аналогічний період минулого року. Кількість митних декларацій, оформлених в електронному вигляді, становить майже 100%, що у 2,3 рази перевищує минулорічний показник.

Останні новини Чернігівщини

Смаічні рецепти вихідного дня: 8 приголомшливих французьких соусів, які можна легко приготувати вдома

Смаічні рецепти вихідного дня: 8 приголомшливих французьких соусів, які можна легко приготувати вдома 13:07

Будь-яку найсмачнішу страву може зіпсувати один маленький нюанс. З іншого боку, цей самий нюанс може кардинально поліпшити смак навіть найбільш невдалої страви.

11 міфів у психології, в які всі чомусь досі вірять

11 міфів у психології, в які всі чомусь досі вірять 13:00

Швидше за все, не залишилося жодної людини, яка хоч раз не пройшла б який-небудь психологічний тест.

Гороскоп на наступний тиждень з 20 по 26 вересня

Гороскоп на наступний тиждень з 20 по 26 вересня 12:33

Головна подія тижня відбудеться 23 вересня. Йдеться про осіннє рівнодення, у цей день Сонце зайде у знак Терезів. Крім того, період з вівторка до п’ятниці відрізняється завзятістю, посиленням свого впливу, захопленням влади.

19 вересня - День народження смайла

19 вересня - День народження смайла 12:24

19 вересня 1982 в 11:44 ранку Скотт Фалман, професор психології університету Карнегі Меллон у Піттсбурзі, відправив колегам електронне повідомлення.