Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 9 грудня, 03:28:22

На Чернігівщині найбільше імпортують міндобрива, експортують – шпалери

05.10.2013   12:55

Загальний зовнішньоторговельний баланс експортно-імпортних операцій Чернігівської області (за фактурною вартістю товарів) з початку року складає 10 млрд. грн.,

 з них експорт - 3 млрд. грн. та імпорт – близько 7 млрд. грн., що за вартісними показниками на 5% (461,51 млн. грн.) та за ваговими на 12% (127,21 тис. тонн), більше ніж за відповідний період минулого року.

Аналіз оформлених Чернігівською  митницею Міндоходів операцій показує, що протягом січня – вересня спостерігалась тенденція до збільшення обсягів експорту за вартісними показниками на 20% та за ваговими на 4%. При проведенні імпортних операцій відбувалось зменшення обсягів за вартісними показниками на 1 % та збільшення за ваговими на 17%. За цей час найбільше імпортували міндобрива, нафтопродукти, тютюн та вироби з шоколаду, експортували – шпалери, нафтопродукти, тютюн та сигарети.

Чернігівською митницею Міндоходів за 9 місяців проведено майже 40 тисяч митних оформлень зовнішньоекономічних операцій, що на 8 % більше, ніж за аналогічний період минулого року. Кількість митних декларацій, оформлених в електронному вигляді, становить майже 100%, що у 2,3 рази перевищує минулорічний показник.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові поліцейські затримали «наркозакладчика»

У Чернігові поліцейські затримали «наркозакладчика» 20:24

Співробітники Чернігівського райуправління та Управління патрульної поліції викрили наркоділка, який робив так звані «закладки» в Чернігові.

Відсторонення Атрошенка - плювок офісу президента?

Відсторонення Атрошенка - плювок офісу президента? 19:58

Міський голова Чернігова Владислав Атрошенко заявив, що оскаржуватиме рішення Яворівського районного суду Львівської області щодо відсторонення його з посади на рік через реальний конфлікт інтересів.

Рятувальники Чернігівщини застерігають рибалок - тонка крига дуже небезпечна!

Рятувальники Чернігівщини застерігають рибалок - тонка крига дуже небезпечна! 12:03

Водойми Чернігівщини ледь вкрилися кригою, а на них вже можна побачити любителів зимової риболовлі. Проте, якщо не дотримуватись правил безпеки, таке хобі може призвести до трагічних наслідків.

МОЗ: Переохолодження та обмороження: що це та як їм запобігти

МОЗ: Переохолодження та обмороження: що це та як їм запобігти 12:00

У холодну пору року підвищується ризик холодової травми або, як її частіше називать у побуті, переохолодження. Актуальність цієї проблеми посилюється через постійне нищення цивільної інфраструктури терористичними військами російської федерації.

Вироком суду призначено покарання мешканці м.Чернігова за торгівлю наркотичними засобами

Вироком суду призначено покарання мешканці м.Чернігова за торгівлю наркотичними засобами 11:20

Вироком Деснянського районного суду м. Чернігова місцеву жительку визнано винною у незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту наркотичних засобів та психотропних речовин в особливо великих розмірах, вчиненому повторно (ч.3 ст.307 КК України) та призначено покарання у виді 9 років з конфіскацією майна, що належить їй на праві власності, окрім житла.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини