Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 22 листопада, 16:33:36

Платниками збору за спеціальне використання лісових ресурсів Чернігівщини сплачено до бюджету понад 25,5 млн. грн..

04.10.2013   07:27

Рівень надходжень минулого року перевищено на 3,4 млн. грн..

З початку року надходження збору за спеціальне використання лісових ресурсів до державного бюджету склали 10 млн. грн., до місцевого – 15,5 млн. грн..

Найбільші суми збору за спеціальне використання лісових ресурсів надійшли від платників Ріпкинського, Новгород-Сіверського, Козелецького та Корюківського районів. За дев’ять місяців до державного бюджету платниками Ріпкинського району спрямовано 2,5 млн. грн. даного збору, Корюківського та Козелецького районів – по 1,1 млн. грн..

Понад 2,9 млн. грн.. даного збору з початку року отримали місцеві бюджети Ріпкинського району, по 1,8 млн. грн.. – Козелецького та Новгород-Сіверського районів.

Сплата ресурсних платежів дає можливість державі здійснювати природоохоронну та ресурсовідтворювальну діяльність.
 

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські гімнастки вибороли перемоги на чемпіонаті області та сформували збірну для участі в чемпіонаті України 14:50

31 жовтня до 01 листопада у Чернігові відбувся чемпіонат Чернігівської області з художньої гімнастики, який традиційно зібрав найсильніших спортсменок регіону.

«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові

«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові 14:48

Наталя Буц переїхала до Чернігова із Запоріжжя півтора роки тому. Вона – учасниця бойових дій, медикиня з багаторічним досвідом, а ще – сильна та цілеспрямована жінка.

Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові

Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові 12:43

Рішенням Деснянського районного суду міста Чернігова задоволено позовні вимоги обласної прокуратури в інтересах Чернігівської міської ради до приватної особи про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою площею 1200 кв. м, яка розташована на території обласного центру у межах прибережної захисної смуги річки Десна.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:41

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів

Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів 12:39

Згідно з вироком суду, зловмисників визнано винними у скоєнні розбійного нападу та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 11 років.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини