Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 3 серпня, 18:22:56

На Чернігівщині покращуються умови перетину кордону

03.10.2013   10:41

Протягом 9 місяців митний кордон у Чернігівській області перетнули 4,6 млн. громадян, через пункти пропуску пропущено понад 1,1 млн. транспортних засобів та 4,8 млн. тонн вантажів.

За цей же період підрозділами Чернігівської митниці Міндоходів проведено оформлення 1,8 млн. тонн вантажів та понад 50 тисяч одиниць транспортних засобів.

Зберігається тенденція до збільшення пасажирського та транспортного потоків. Найбільш завантажені міжнародні автомобільні пункти пропуску «Нові Яриловичі», «Сеньківка» і «Славутич», співробітники яких здійснюють пропуск та оформлення переважної більшості вантажів, транспортних засобів та громадян.

Наряду зі збільшенням обсягів переміщень постійно вживаються заходи щодо покращення умов перетину кордону.

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 18:21

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Спільними зусиллями до нової роботи

Спільними зусиллями до нової роботи 18:16

Робота для людини з інвалідністю — це не лише засіб існування, а й можливість професійної самореалізації, шанс подолати розчарування та самотність, відчути себе повноправним членом трудового колективу, потрібним та впевненим і в собі, і в завтрашньому дні.

Тримання під вартою за крадіжку 140 тис.грн у бабусі

Тримання під вартою за крадіжку 140 тис.грн у бабусі 18:13

Прилуцької окружною прокуратури підтримується у кримінальному провадженні за фактами таємного викрадення грошових коштів з будинку.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 2 988 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 2 988 осіб 15:19

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 3 серпня в області щеплено першою та другою дозою 157 251 людину.

Чернігівські ювенальні поліцейські влаштували спортивне свято для підопічних дітлахів

Чернігівські ювенальні поліцейські влаштували спортивне свято для підопічних дітлахів 11:46

Поліцейські зіграли у футбол із вихованцями Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та влаштували справжнє свято з нагоди 15-річчя закладу.