У поточному році в Чернігівській області відбувалося зростання обсягів роздрібної торгівлі
Роздрібна торгівля Чернігівської області за січень–червень 2013 року

За січень–червень 2013 р. через торгову мережу підприємств (юридичних осіб) області реалізовано населенню споживчих товарів вартістю понад 3 млрд.грн., що майже на 11% більше в порівнянних цінах, ніж рік тому.
У структурі роздрібного товарообороту торгової мережі переважаюча частка (52%) припадала на непродовольчі товари. Обсяг їх продажу за цей період у порівнянних цінах зріс на 9,3% і становив 1609,5 млн.грн.
Суттєво збільшився продаж комп’ютерної та іншої обчислювальної техніки, товарів текстильних та галантереї, телекомунікаційного устатковання, посуду та наборів столових, побутових товарів неелектричних, меблів, дизельного пального, товарів парфумерно-косметичних та фармацевтичних.
Продовольчих товарів у роздрібній торговій мережі було реалізовано на 1461,2 млн.грн., що на 12,4% більше, ніж рік тому. Продаж продуктів харчування (без продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів) при цьому зріс на 21,0%, серед них найбільше – м’яса та птиці свіжих і заморожених, картоплі, овочів, круп та бобових, яєць, сиру сичужного, плавленого та кисломолочного, плодів, ягід, винограду, горіхів.
Кожним мешканцем області в торговій мережі підприємств у середньому було придбано товарів на 2,8 тис.грн.
Останні новини Чернігівщини
29 червня: цей день в Україні і світі 08:16
ДЕНЬ 1222 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1222 RUSSIAN AGRESSION
28 червня: цей день в Україні і світі 08:01
ДЕНЬ 1221 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1221 RUSSIAN AGRESSION
У Чернігівській міській раді відбувся круглий стіл до Дня Конституції України 17:27
Напередодні Дня Конституції України в приміщенні Чернігівської міської ради відбувся круглий стіл на тему «Захист прав людини в умовах війни: стан і перспективи Чернігівської громади».
Ніжинські поліцейські викрили зловмисника, причетного до крадіжки з магазину 16:55
До чергової частини Ніжинського районного управління поліції надійшло повідомлення від продавчині місцевого магазину про крадіжку.
Мешканцям Чернігівщини вручили відзнаки з нагоди Дня Конституції 16:34
У переддень великого державного свята – Дня Конституції України – у Чернігові вітали мешканців області начальник ОВА В’ячеслав Чаус та голова облради Олена Дмитренко.