Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 9 серпня, 17:39:17

Більше половини всієї продукції реалізували підприємства переробної промисловості Чернігова

02.10.2013   07:30

Про роботу промисловості м. Чернігова за січень–серпень 2013 року

За січень–серпень 2013 р. підприємства міста реалізували промислової продукції (товарів, послуг) на суму 3,8 млрд.грн., що складає 41,8% від загального обсягу реалізованої промислової продукції області.

Більше половини всієї продукції реалізували підприємства переробної промисловості, зокрема 33,5% – з виробництва харчових продуктів та напоїв, 7,5% – машинобудування (крім ремонту та монтажу машин і устатковання), 3,8% – текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів із шкіри та інших матеріалів, 3,7% – виробництва гумових і пластмасових виробів, інших неметалевих матеріалів. Частка підприємств із постачання електроенергії, газу та пари становила 46,3%.

Обсяг реалізації в розрахунку на 1 особу населення склав 12,9 тис.грн. (по області – 8,4 тис.грн.).

За межі України реалізовано продукції на суму 323,2 млн.грн., або 8,5% від загального обсягу промислової продукції міста. Найбільша частка в експорті продукції підприємств машинобудування (41,1%), з виробництва харчових продуктів та напоїв (21,6%), текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри та виробів зі шкіри (19,5%).

У порівнянні із січнем–серпнем минулого року підприємствами міста більше вироблено вовняних тканин, окремих видів швейних виробів, паперу та картону, машин і апаратів фільтрувальних або очищувальних для рідин; менше – тканин бавовняних, спортивного взуття, паркету щитового, вікон, їх рам та коробок з деревини, інструментів ручних, автомобілів та автобусів.

Серед харчових продуктів більше, ніж рік тому, вироблено оселедців солоних, копченої риби (у т.ч. філе), джемів та желе фруктових, рідкого обробленого молока, жирних та свіжих неферментованих сирів, йогуртів та інших ферментованих чи сквашених молока та вершків, борошна та круп; на рівні минулого року залишилось виробництво м’яса, включаючи субпродукти; менше вироблено ковбасних виробів, хліба та хлібобулочних виробів, пряників та виробів аналогічних, виробів макаронних та виробів кондитерських цукрових.

Останні новини Чернігівщини

Набої, зброя та ножі: судові охоронці запобігли пронесенню до судів Чернігівщини більше тисячі небезпечних предметів

Набої, зброя та ножі: судові охоронці запобігли пронесенню до судів Чернігівщини більше тисячі небезпечних предметів 11:31

Упродовж липня в 19 установах системи правосуддя, охорону яких забезпечують співробітники територіального управління Служби судової охорони у Чернігівській області, відбулося 4949 судових засідань (з початку року - 21976).

У Ладанській громаді запрацював фізіотерапевтичний кабінет

У Ладанській громаді запрацював фізіотерапевтичний кабінет 11:22

У Ладанській територіальній громаді на базі Центру первинної медико-санітарної допомоги запрацював фізіотерапевтичний кабінет.

Триває ремонт Чернігівської центральної районної лікарні

Триває ремонт Чернігівської центральної районної лікарні 10:45

У Чернігові триває ремонт центральної районної лікарні, яка постраждала від ракетних та бомбових ударів під час повномасштабного вторгнення російських військ.

Патрульні виявили громадянина, що перебував у розшуку

Патрульні виявили громадянина, що перебував у розшуку 09:58

Суботнього дня патрульні отримали орієнтування про розшук невідомого, який може бути причетним до крадіжки в одному з супермаркетів у центрі Чернігова.

Начальник поліції Чернігівщини підбив підсумки роботи за липень

Начальник поліції Чернігівщини підбив підсумки роботи за липень 09:45

В Головному управлінні Нацполіції в Чернігівській області проаналізували результати роботи районних територіальних відокремлених підрозділів ГУНП області на основних пріоритетних напрямках.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини