Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 липня, 12:57:52

Більше половини всієї продукції реалізували підприємства переробної промисловості Чернігова

02.10.2013   07:30

Про роботу промисловості м. Чернігова за січень–серпень 2013 року

За січень–серпень 2013 р. підприємства міста реалізували промислової продукції (товарів, послуг) на суму 3,8 млрд.грн., що складає 41,8% від загального обсягу реалізованої промислової продукції області.

Більше половини всієї продукції реалізували підприємства переробної промисловості, зокрема 33,5% – з виробництва харчових продуктів та напоїв, 7,5% – машинобудування (крім ремонту та монтажу машин і устатковання), 3,8% – текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів із шкіри та інших матеріалів, 3,7% – виробництва гумових і пластмасових виробів, інших неметалевих матеріалів. Частка підприємств із постачання електроенергії, газу та пари становила 46,3%.

Обсяг реалізації в розрахунку на 1 особу населення склав 12,9 тис.грн. (по області – 8,4 тис.грн.).

За межі України реалізовано продукції на суму 323,2 млн.грн., або 8,5% від загального обсягу промислової продукції міста. Найбільша частка в експорті продукції підприємств машинобудування (41,1%), з виробництва харчових продуктів та напоїв (21,6%), текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри та виробів зі шкіри (19,5%).

У порівнянні із січнем–серпнем минулого року підприємствами міста більше вироблено вовняних тканин, окремих видів швейних виробів, паперу та картону, машин і апаратів фільтрувальних або очищувальних для рідин; менше – тканин бавовняних, спортивного взуття, паркету щитового, вікон, їх рам та коробок з деревини, інструментів ручних, автомобілів та автобусів.

Серед харчових продуктів більше, ніж рік тому, вироблено оселедців солоних, копченої риби (у т.ч. філе), джемів та желе фруктових, рідкого обробленого молока, жирних та свіжих неферментованих сирів, йогуртів та інших ферментованих чи сквашених молока та вершків, борошна та круп; на рівні минулого року залишилось виробництво м’яса, включаючи субпродукти; менше вироблено ковбасних виробів, хліба та хлібобулочних виробів, пряників та виробів аналогічних, виробів макаронних та виробів кондитерських цукрових.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські поліцейські за годину знайшли та затримали двох осіб за заволодіння мотоциклом

Чернігівські поліцейські за годину знайшли та затримали двох осіб за заволодіння мотоциклом 09:57

Інформація про зникнення транспортного засобу надійшла до поліції близько п’ятої години вечора.

У незаконному отриманні грошових переказів на 50 тисяч доларів США підозрюють працівників державного банку в Чернігові

У незаконному отриманні грошових переказів на 50 тисяч доларів США підозрюють працівників державного банку в Чернігові 09:47

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури чотирьом банківським працівникам повідомлено про підозру щодо несанкціонованої зміни інформації, яка оброблюється в автоматизованій системі (ч. 3 ст. 362 КК України) та у підробці засобів доступу до банківських рахунків (ч. 2 ст. 200 КК України), вчинених за попередньою змовою групою осіб.

Усі жанри для читачів представляє новий «Літературний Чернігів»

Усі жанри для читачів представляє новий «Літературний Чернігів» 09:44

На сторінках найновішого щоквартального мистецького журналу «Літературний Чернігів» /№ 2 (94) за 2021 рік/ літературної спілки «Чернігів» вміщені твори, як відомих на Чернігівщині та в Україні авторів, так і молодих.

Велике будівництво: На Чернігівщині ремонтують ділянку траси Н-07 біля села Петрівка

Велике будівництво: На Чернігівщині ремонтують ділянку траси Н-07 біля села Петрівка 09:36

У 2021 році у Чернігівській області проводяться масштабні роботи з капітального ремонту траси Н-07 Київ - Суми - Юнаківка.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини