Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 26 лютого, 18:57:31

Більше половини всієї продукції реалізували підприємства переробної промисловості Чернігова

02.10.2013   07:30

Про роботу промисловості м. Чернігова за січень–серпень 2013 року

За січень–серпень 2013 р. підприємства міста реалізували промислової продукції (товарів, послуг) на суму 3,8 млрд.грн., що складає 41,8% від загального обсягу реалізованої промислової продукції області.

Більше половини всієї продукції реалізували підприємства переробної промисловості, зокрема 33,5% – з виробництва харчових продуктів та напоїв, 7,5% – машинобудування (крім ремонту та монтажу машин і устатковання), 3,8% – текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів із шкіри та інших матеріалів, 3,7% – виробництва гумових і пластмасових виробів, інших неметалевих матеріалів. Частка підприємств із постачання електроенергії, газу та пари становила 46,3%.

Обсяг реалізації в розрахунку на 1 особу населення склав 12,9 тис.грн. (по області – 8,4 тис.грн.).

За межі України реалізовано продукції на суму 323,2 млн.грн., або 8,5% від загального обсягу промислової продукції міста. Найбільша частка в експорті продукції підприємств машинобудування (41,1%), з виробництва харчових продуктів та напоїв (21,6%), текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри та виробів зі шкіри (19,5%).

У порівнянні із січнем–серпнем минулого року підприємствами міста більше вироблено вовняних тканин, окремих видів швейних виробів, паперу та картону, машин і апаратів фільтрувальних або очищувальних для рідин; менше – тканин бавовняних, спортивного взуття, паркету щитового, вікон, їх рам та коробок з деревини, інструментів ручних, автомобілів та автобусів.

Серед харчових продуктів більше, ніж рік тому, вироблено оселедців солоних, копченої риби (у т.ч. філе), джемів та желе фруктових, рідкого обробленого молока, жирних та свіжих неферментованих сирів, йогуртів та інших ферментованих чи сквашених молока та вершків, борошна та круп; на рівні минулого року залишилось виробництво м’яса, включаючи субпродукти; менше вироблено ковбасних виробів, хліба та хлібобулочних виробів, пряників та виробів аналогічних, виробів макаронних та виробів кондитерських цукрових.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 132 нових випадків Сovid-19

Виявлено 132 нових випадків Сovid-19 18:11

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 26 лютого в області зафіксовано 132 нових випадки COVID-19.

На Чернігівщині від коронавірусу вже вакциновано 120 медиків

На Чернігівщині від коронавірусу вже вакциновано 120 медиків 16:54

В області за третій день вакцинальної компанії проти COVID-19, щеплення отримали ще 60 медичних працівників.

Чернігівщина прийняла бюджет-2021

Чернігівщина прийняла бюджет-2021 15:25

“За” головний кошторис проголосували 38 депутатів.

Проведено літературно-музичний вечір

Проведено літературно-музичний вечір "Хотіла б я піснею стати…" 15:04

Працівники Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка підготували і провели літературно-музичний вечір "Хотіла б я піснею стати…".

Підведені підсумки роботи з надання соціальних послуг та визначені пріоритетні напрямки діяльності

Підведені підсумки роботи з надання соціальних послуг та визначені пріоритетні напрямки діяльності 14:47

Обласним центром соціальних служб 25 лютого на щорічній нараді з директорами центрів соціальних служб, центрів надання соціальних послуг підведені підсумки роботи з надання соціальних послуг у 2020 році та визначені пріоритетні напрямки діяльності на 2021 рік.