Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 березня, 12:07:22

Більше половини всієї продукції реалізували підприємства переробної промисловості Чернігова

02.10.2013   07:30

Про роботу промисловості м. Чернігова за січень–серпень 2013 року

За січень–серпень 2013 р. підприємства міста реалізували промислової продукції (товарів, послуг) на суму 3,8 млрд.грн., що складає 41,8% від загального обсягу реалізованої промислової продукції області.

Більше половини всієї продукції реалізували підприємства переробної промисловості, зокрема 33,5% – з виробництва харчових продуктів та напоїв, 7,5% – машинобудування (крім ремонту та монтажу машин і устатковання), 3,8% – текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів із шкіри та інших матеріалів, 3,7% – виробництва гумових і пластмасових виробів, інших неметалевих матеріалів. Частка підприємств із постачання електроенергії, газу та пари становила 46,3%.

Обсяг реалізації в розрахунку на 1 особу населення склав 12,9 тис.грн. (по області – 8,4 тис.грн.).

За межі України реалізовано продукції на суму 323,2 млн.грн., або 8,5% від загального обсягу промислової продукції міста. Найбільша частка в експорті продукції підприємств машинобудування (41,1%), з виробництва харчових продуктів та напоїв (21,6%), текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри та виробів зі шкіри (19,5%).

У порівнянні із січнем–серпнем минулого року підприємствами міста більше вироблено вовняних тканин, окремих видів швейних виробів, паперу та картону, машин і апаратів фільтрувальних або очищувальних для рідин; менше – тканин бавовняних, спортивного взуття, паркету щитового, вікон, їх рам та коробок з деревини, інструментів ручних, автомобілів та автобусів.

Серед харчових продуктів більше, ніж рік тому, вироблено оселедців солоних, копченої риби (у т.ч. філе), джемів та желе фруктових, рідкого обробленого молока, жирних та свіжих неферментованих сирів, йогуртів та інших ферментованих чи сквашених молока та вершків, борошна та круп; на рівні минулого року залишилось виробництво м’яса, включаючи субпродукти; менше вироблено ковбасних виробів, хліба та хлібобулочних виробів, пряників та виробів аналогічних, виробів макаронних та виробів кондитерських цукрових.

Останні новини Чернігівщини

29 березня Україна перейде на літній час

29 березня Україна перейде на літній час 10:32

У ніч з 28 на 29 березня в Україні відбудеться перехід на літній час. Перевести стрілки годинника на годину вперед необхідно о 3-ій годині ранку за київським часом.

Хресний хід навколо Чернігова з іконою Божої Матері

Хресний хід навколо Чернігова з іконою Божої Матері "Іллінська-Чернігівська" 10:25

26 березня Хресний хід навколо Чернігова був здійснений з іконою Божої Матері «Іллінська-Чернігівська».

Демографічна ситуація в м.Чернігові у 2019 році. ДОВІДКА

Демографічна ситуація в м.Чернігові у 2019 році. ДОВІДКА 09:35

На 1 січня 2020 року чисельність наявного населення міста Чернігів, за оцінкою, становила 286,9 тис. осіб. За рік кількість жителів обласного центру зменшилася на 1,4 тис. осіб.

Чернігівська обласна бібліотека для дітей: запрошуємо до віртуального спілкування

Чернігівська обласна бібліотека для дітей: запрошуємо до віртуального спілкування 09:14

Любі наші читачі! Чернігівська обласна бібліотека для дітей, як і вся країна, на карантині, але ми працюємо для вас на нашому сайті.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини