Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 липня, 12:43:02

У Чернігові запрацював магазин "Лавка майстрів". ФОТО. ВІДЕО

30.09.2013   13:29Агенцiя

У Чернігівській області урочисто відкрито “Лавку майстра” та меморіальну дошку на честь пенітенціаріїв регіону

Голова Державної пенітенціарної служби України Олександр Лісіцков та народний депутат України, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Володимир Олійник разом із учасниками виїзного розширеного засідання колегії ДПтС України взяли участь в урочистостях з нагоди відкриття магазину з реалізації продукції підприємств установ виконання покарань управління ДПтС України в Чернігівській області – “Лавка майстра”, та меморіальної дошки на честь співробітників та ветеранів Державної пенітенціарної служби України Чернігівщини.

У вітальній промові О.Лісіцков вкотре наголосив на суспільній важливості діяльності усіх органів та установ Державної пенітенціарної служби України, виконання функцій та завдань, покладених на яку, забезпечує близько 50 тис. працівників.

“Носіями кращих професійних традицій специфічного виду соціальної діяльності є понад 22 тисячі пенсіонерів та ветеранів органів і установ виконання покарань, які передають свій досвід молодим працівникам. Наступність у роботі молоді та ветеранів забезпечує понад півтори тисячі професійних династій”, – сказав очільник відомства.

Окремо він відзначив роботу та внесок у загальну державну справу працівників пенітенціарних закладів і установ Чернігівщини, а також подякував начальнику територіального управління полковнику внутрішньої служби Доробалюку О.П., присутнім керівникам установ та в їх особі – усьому персоналу й ветеранам Служби за чесне ставлення до праці, сумлінне виконання службового обов’язку.

У зв’язку з цим кращим співробітникам органів та установ ДПтС України в Чернігівській області Олександр Лісіцков вручив нагороди, відповідно до підписаного наказу про заохочення.

Перерізавши символічну стрічку з нагоди відкриття магазину “Лавка майстра”, поважні гості ознайомилися з представленою в ньому продукцією, яка виготовляється підприємствами та майстернями установ Чернігівської області. “На почин” О. Лісіцков та В. Олійник для успішної діяльності магазину здійснили символічні покупки.

Прес-служба ДПтС України, відео ТК "Дитинець"

Останні новини Чернігівщини

В обласній раді засіданням бюджетної депутатської комісії розпочалася підготовка до пленарного засідання п’ятої сесії

В обласній раді засіданням бюджетної депутатської комісії розпочалася підготовка до пленарного засідання п’ятої сесії 10:29

27 липня за участі першого заступника голови обласної ради Ніни Лемеш відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету та фінансів, яке провів її очільник Ярослав Куц.

На Чернігівщині понад 4 тисячі боржників не можуть переоформити майно

На Чернігівщині понад 4 тисячі боржників не можуть переоформити майно 10:21

Купити або продати майно, яке потребує державної реєстрації – справа не з легких. Адже для цього, окрім визначеного переліку документів, сторонам правочину забороняється мати борги, зокрема по сплаті аліментів.

На Красній площі може з'явитися знак, який забороняє парковку з 22:00 до 06:00 ранку

На Красній площі може з'явитися знак, який забороняє парковку з 22:00 до 06:00 ранку 10:14

На звернення міського голови Владислава Атрошенка до представників поліції з приводу дрифтерів на Красній площі, яке він озвучив на минулій нараді з керівниками структурних підрозділів та комунальних підприємств Чернігівської міської ради, відреагувала поліція.

Щодо сплати платежів за землекористування за відсутності правовстановлюючих документів на земельну ділянку. РОЗ'ЯСНЕННЯ

Щодо сплати платежів за землекористування за відсутності правовстановлюючих документів на земельну ділянку. РОЗ'ЯСНЕННЯ 10:09

Плата за землю – обов’язковий платіж у складі податку на майно, що справляється у формі земельного податку або орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності , згідно визначення наданого у пп. 14.1.147 п.14.1 ст.14 Податкового кодексу України (далі - Кодекс).

120 тис. грн збитків під час реконструкції вуличного освітлення в Іванівці

120 тис. грн збитків під час реконструкції вуличного освітлення в Іванівці 10:07

Обвинувальний акт стосовно посадовця скеровано до суду