Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 квітня, 22:47:45

У Чернігові запрацював магазин "Лавка майстрів". ФОТО. ВІДЕО

30.09.2013   13:29Агенцiя

У Чернігівській області урочисто відкрито “Лавку майстра” та меморіальну дошку на честь пенітенціаріїв регіону

Голова Державної пенітенціарної служби України Олександр Лісіцков та народний депутат України, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Володимир Олійник разом із учасниками виїзного розширеного засідання колегії ДПтС України взяли участь в урочистостях з нагоди відкриття магазину з реалізації продукції підприємств установ виконання покарань управління ДПтС України в Чернігівській області – “Лавка майстра”, та меморіальної дошки на честь співробітників та ветеранів Державної пенітенціарної служби України Чернігівщини.

У вітальній промові О.Лісіцков вкотре наголосив на суспільній важливості діяльності усіх органів та установ Державної пенітенціарної служби України, виконання функцій та завдань, покладених на яку, забезпечує близько 50 тис. працівників.

“Носіями кращих професійних традицій специфічного виду соціальної діяльності є понад 22 тисячі пенсіонерів та ветеранів органів і установ виконання покарань, які передають свій досвід молодим працівникам. Наступність у роботі молоді та ветеранів забезпечує понад півтори тисячі професійних династій”, – сказав очільник відомства.

Окремо він відзначив роботу та внесок у загальну державну справу працівників пенітенціарних закладів і установ Чернігівщини, а також подякував начальнику територіального управління полковнику внутрішньої служби Доробалюку О.П., присутнім керівникам установ та в їх особі – усьому персоналу й ветеранам Служби за чесне ставлення до праці, сумлінне виконання службового обов’язку.

У зв’язку з цим кращим співробітникам органів та установ ДПтС України в Чернігівській області Олександр Лісіцков вручив нагороди, відповідно до підписаного наказу про заохочення.

Перерізавши символічну стрічку з нагоди відкриття магазину “Лавка майстра”, поважні гості ознайомилися з представленою в ньому продукцією, яка виготовляється підприємствами та майстернями установ Чернігівської області. “На почин” О. Лісіцков та В. Олійник для успішної діяльності магазину здійснили символічні покупки.

Прес-служба ДПтС України, відео ТК "Дитинець"

Останні новини Чернігівщини

Патрульні виявили у громадянина скляну ємність із рослинною речовиною та характерним запахом конопель

Патрульні виявили у громадянина скляну ємність із рослинною речовиною та характерним запахом конопель 15:18

Під час патрулювання центрального парку культури та відпочинку патрульні роти тактико-оперативного реагування звернули увагу на молоду людину.

Міграційні процеси в Чернігівській області у 2019 році. ДОВІДКА

Міграційні процеси в Чернігівській області у 2019 році. ДОВІДКА 13:43

Упродовж 2019 року на Чернігівщині міграційна активність населення зменшилася проти попереднього року. Зафіксовано 28418 випадків міграційних переміщень: потік вибулих (15207 осіб) перевищив потік прибулих (13211 осіб) і скоротив чисельність населення області на 1996 осіб.

Вогнеборці ліквідували 21 пожежу, що виникли у природних екологічних системах

Вогнеборці ліквідували 21 пожежу, що виникли у природних екологічних системах 13:33

Загальна площа, пройдена вогнем склала близько 24 га, знищено 3 та пошкоджено 4 будівлі та споруди різного призначення.

Куликівська громада взялася за самостійний пошив масок та захисних костюмів для медзакладів

Куликівська громада взялася за самостійний пошив масок та захисних костюмів для медзакладів 13:16

У Куликівській ОТГ вирішили самостійно забезпечити медичних працівників індивідуальним захистом, адже вони найперші у зоні ризику.

Посівна кампанія на Чернігівщині набирає обертів

Посівна кампанія на Чернігівщині набирає обертів 11:33

У Чернігівській області вже засіяли понад 14 тисяч гектарів, або 22% ранніх зернових та зернобобових культур.