Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 6 березня, 09:52:17

У Чернігові запрацював магазин "Лавка майстрів". ФОТО. ВІДЕО

30.09.2013   13:29Агенцiя

У Чернігівській області урочисто відкрито “Лавку майстра” та меморіальну дошку на честь пенітенціаріїв регіону

Голова Державної пенітенціарної служби України Олександр Лісіцков та народний депутат України, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Володимир Олійник разом із учасниками виїзного розширеного засідання колегії ДПтС України взяли участь в урочистостях з нагоди відкриття магазину з реалізації продукції підприємств установ виконання покарань управління ДПтС України в Чернігівській області – “Лавка майстра”, та меморіальної дошки на честь співробітників та ветеранів Державної пенітенціарної служби України Чернігівщини.

У вітальній промові О.Лісіцков вкотре наголосив на суспільній важливості діяльності усіх органів та установ Державної пенітенціарної служби України, виконання функцій та завдань, покладених на яку, забезпечує близько 50 тис. працівників.

“Носіями кращих професійних традицій специфічного виду соціальної діяльності є понад 22 тисячі пенсіонерів та ветеранів органів і установ виконання покарань, які передають свій досвід молодим працівникам. Наступність у роботі молоді та ветеранів забезпечує понад півтори тисячі професійних династій”, – сказав очільник відомства.

Окремо він відзначив роботу та внесок у загальну державну справу працівників пенітенціарних закладів і установ Чернігівщини, а також подякував начальнику територіального управління полковнику внутрішньої служби Доробалюку О.П., присутнім керівникам установ та в їх особі – усьому персоналу й ветеранам Служби за чесне ставлення до праці, сумлінне виконання службового обов’язку.

У зв’язку з цим кращим співробітникам органів та установ ДПтС України в Чернігівській області Олександр Лісіцков вручив нагороди, відповідно до підписаного наказу про заохочення.

Перерізавши символічну стрічку з нагоди відкриття магазину “Лавка майстра”, поважні гості ознайомилися з представленою в ньому продукцією, яка виготовляється підприємствами та майстернями установ Чернігівської області. “На почин” О. Лісіцков та В. Олійник для успішної діяльності магазину здійснили символічні покупки.

Прес-служба ДПтС України, відео ТК "Дитинець"

Останні новини Чернігівщини

В Чернігівській ОДА обговорили питання протидії нелегальній торгівлі нафтопродуктами

В Чернігівській ОДА обговорили питання протидії нелегальній торгівлі нафтопродуктами 09:48

Результати діяльності робочої групи з ліквідації нелегального обігу та торгівлі нафтопродуктами в області за минулий рік, оновлення її складу та плани на поточний рік обговорили на робочій нараді 5 березня.

Держпродспоживслужба посилює контроль за дотриманням карантинних обмежень

Держпродспоживслужба посилює контроль за дотриманням карантинних обмежень 09:33

Напередодні святкових вихідних фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області разом із представниками Нацполіції продовжують проводити моніторингові перевірки за дотриманням протиепідемічних заходів насамперед на об'єктах продовольчої і непродовольчої торгівлі, агропродовольчих ринках та в закладах громадського харчування.

Фонд соціального страхування України в Чернігівській області: про підсумки роботи за 2020 рік

Фонд соціального страхування України в Чернігівській області: про підсумки роботи за 2020 рік 09:16

Про підсумки діяльності управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області та його відділень за 2020 рік йшла мова на селекторній нараді з начальниками відділень.

На Чернігівщині чарівна стать становить більше половини постійного населення

На Чернігівщині чарівна стать становить більше половини постійного населення 09:11

На Чернігівщині чарівна стать становить більше половини постійного населення – 54,5%, або 535,8 тис., майже дві третини з яких проживає в міській місцевості. Середній вік жительок області – 47 років.