Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 1 грудня, 07:49:01

У Чернігові запрацював магазин "Лавка майстрів". ФОТО. ВІДЕО

30.09.2013   13:29Агенцiя

У Чернігівській області урочисто відкрито “Лавку майстра” та меморіальну дошку на честь пенітенціаріїв регіону

Голова Державної пенітенціарної служби України Олександр Лісіцков та народний депутат України, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Володимир Олійник разом із учасниками виїзного розширеного засідання колегії ДПтС України взяли участь в урочистостях з нагоди відкриття магазину з реалізації продукції підприємств установ виконання покарань управління ДПтС України в Чернігівській області – “Лавка майстра”, та меморіальної дошки на честь співробітників та ветеранів Державної пенітенціарної служби України Чернігівщини.

У вітальній промові О.Лісіцков вкотре наголосив на суспільній важливості діяльності усіх органів та установ Державної пенітенціарної служби України, виконання функцій та завдань, покладених на яку, забезпечує близько 50 тис. працівників.

“Носіями кращих професійних традицій специфічного виду соціальної діяльності є понад 22 тисячі пенсіонерів та ветеранів органів і установ виконання покарань, які передають свій досвід молодим працівникам. Наступність у роботі молоді та ветеранів забезпечує понад півтори тисячі професійних династій”, – сказав очільник відомства.

Окремо він відзначив роботу та внесок у загальну державну справу працівників пенітенціарних закладів і установ Чернігівщини, а також подякував начальнику територіального управління полковнику внутрішньої служби Доробалюку О.П., присутнім керівникам установ та в їх особі – усьому персоналу й ветеранам Служби за чесне ставлення до праці, сумлінне виконання службового обов’язку.

У зв’язку з цим кращим співробітникам органів та установ ДПтС України в Чернігівській області Олександр Лісіцков вручив нагороди, відповідно до підписаного наказу про заохочення.

Перерізавши символічну стрічку з нагоди відкриття магазину “Лавка майстра”, поважні гості ознайомилися з представленою в ньому продукцією, яка виготовляється підприємствами та майстернями установ Чернігівської області. “На почин” О. Лісіцков та В. Олійник для успішної діяльності магазину здійснили символічні покупки.

Прес-служба ДПтС України, відео ТК "Дитинець"

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках жінок навчатимуть підприємництву, лідерству, та як запобігти будь-яким проявам насильства та експлуатації

У Прилуках жінок навчатимуть підприємництву, лідерству, та як запобігти будь-яким проявам насильства та експлуатації 15:48

Запрошуємо жінок з Чернігівської області на навчальний інтенсив «Розбудова & Спроможність» — серію освітніх тренінгів, що відбуватимуться з 6 по 8 грудня 2023 року у місті Прилуки.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Ніжинському районі 15:14

Поліція встановлює обставини дорожньо-транспортної пригоди в селищі Лосинівка, внаслідок якої загинув пішохід.

Відновлення школи №13, житло для ВПО та поповнення парку комунальної техніки: результат роботи Чернігівради з партнерами 15:12

Попередній робочий тиждень був результативним для Чернігівської міської ради у питаннях співпраці з міжнародними партнерами.

29 листопада 2023 року відбулося відкриття безпечного простору для жінок та дівчат «Рівна серед рівних» 15:07

Це простір, де жінки та дівчата можуть зустрічатися одна з одною, об’єднуватися, отримувати індивідуальну психологічну та соціальну допомогу.

Перекриття руху автотранспорту по вул. Зеленій продовжили до 30 грудня 15:05

Перекриття руху автотранспорту по вул.Зеленій від вул. Гончої до прибудинкової території будинку №8 по вул. Зеленій триватиме до 20:00 год. 30 грудня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини