Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 7 січня, 20:11:31

Держфінінспекцією в Чернігівській області за результатами ревізії бюджету Менського району виявлено втрат майже на 0,7 млн грн.

30.09.2013   12:21Агенцiя

Фахівці Держфінінспекції виявили порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 697 тис.грн під час ревізії бюджету Менського району.

Найбільш поширеними фінансовими порушеннями, що були виявлені в ході ревізії бюджету, є:

– недоотримання доходів місцевими бюджетами в результаті використання земельних ділянок без укладення договорів оренди та несвоєчасної сплати орендної плати за землю по укладених договорах – 135 тис. грн,
– покриття за рахунок коштів на утримання установ витрат сторонніх юридичних осіб – 60 тис.грн,
– зайве виділення бюджетних коштів одержувачам бюджетних коштів внаслідок відсутності потреби у бюджетних асигнуваннях – 113 тис.грн,
– нарахування та виплата заробітної плати з порушенням чинного законодавства – 87 тис.грн,
– завищення потреби в бюджетних коштах – 107 тис.гривень.

За результатами проведених контрольних заходів 52 посадові особи притягнуто до адміністративної відповідальності, застосовано фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, ініційовано призупинення бюджетних асигнувань.

Про результати ревізії поінформовано правоохоронні органи.

Прес-служба Держфінінспекції в Чернігівській області.

Останні новини Чернігівщини

Увага! Погіршення погодних умов!

Увага! Погіршення погодних умов! 18:25

Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області попереджає водіїв про значне погіршення погодних умов 7-11 січня 2026 року, що вплине на обстановку на дорогах.

Чернігівський онкоцентр отримав гуманітарну допомогу від міжнародних партнерів 17:19

Засоби гігієни, дезінфекційні та лікарські засоби, а також медичні витратні матеріали передали сьогодні Чернігівському медичному центру сучасної онкології представники Благодійного фонду «Help-Ua». Таку гуманітарну допомогу заклад отримує не вперше.

У Прилуцькій лікарні триває ремонт відділення реабілітації за кошти Enabel 17:18

У реабілітаційному відділенні Прилуцької центральної міської лікарні триває ремонт за кошти Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel.

Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 92 тисячі гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв

Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 92 тисячі гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 13:15

В соцмережах шахраї поширюють фейкові оголошення про оформлення «грошової допомоги». Поліцейські закликають громадян не переходити за подібними посиланнями та не вводити дані своїх банківських карток і паролі нібито для «зарахування грошей».

Інклюзія в дії: ресурсні простори Сновського ліцею 12:45

У закладах освіти області послідовно впроваджуються заходи для розвитку інклюзивного середовища та надання психолого-педагогічної підтримки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини