Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 2 серпня, 13:11:34

Одиннадцять передплатників податкового вісника отримали цінні подарунки

26.09.2013   11:23

«Вісник Міністерства доходів і зборів України» приносить подвійну користь », - впевнені його передплатники на Чернігівщині

Одинадцять щасливчиків із Чернігівщини, які є читачами  журналу, одержали цінні подарунки. Виграшним квитком для них стала квитанція про передплату на півріччя.

Поталанило виробничо-комерційній фірмі «Сінком-Чернігів», Чернігівському  кооперативному  технікуму, центральній районній аптеці №9 (смт. Ріпки), ТОВ «ОТТО-сервісу», тощо.

Серед призів, які представникам підприємств, організацій та навчальних закладів вручила директор філії ДП «Сервісно-видавничого центру Міністерства доходів і зборів України» у Чернігівській області Ніна Жабинець, - велосипед, ізотермічні cумки, рюкзак та спальні мішки.

 Валентина Лобухівська, що працює головним бухгалтером у Чернігівському кооперативному технікумі, а також викладає  студентам бухгалтерський  облік та аудит, запевняє: «Вісник Міністерства доходів і зборів» - незамінний у роботі. У ньому дуже багато  необхідної та  корисної інформації. А відтепер – це ще й можливість  виграти цінний приз».

Останні новини Чернігівщини

Наталія Чистякова — срібна призерка Кубку Європи з дзюдо

Наталія Чистякова — срібна призерка Кубку Європи з дзюдо 13:10

Минулими вихідними в Бухаресті (Румунія) відбувся юніорський Кубок Європи з дзюдо.

Шукали драконів та пригощали еліксиром вічної молодості та краси

Шукали драконів та пригощали еліксиром вічної молодості та краси 13:00

У бібліотеці ім. М. Коцюбинського відбулася презентація збірки фентезі-оповідань чернігівських авторок Олени Терещенко та Олени Степанець "Розшукується дракон!"

Кордон за минулий тиждень

Кордон за минулий тиждень 11:33

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою.

Заклад освіти незаконно передав фермеру 190 га землі.Ювенальні прокурори Чернігівщині звернулися з позовом до суду

Заклад освіти незаконно передав фермеру 190 га землі.Ювенальні прокурори Чернігівщині звернулися з позовом до суду 11:18

Ювенальними прокурорами Ніжинської окружної прокуратури до Господарського суду області скеровано 2 позовні заяви про визнання недійсними договорів про спільну діяльність у навчально-виробничому процесі щодо використання земельних ділянок загальною площею понад 190 га, вартістю 18 млн. грн, та звільнення земельних ділянок.

У Чернігові створили Центр протимінної діяльності

У Чернігові створили Центр протимінної діяльності 10:20

На фондах 8-го навчального Чернігівського центру Державної спеціальної служби транспорту, під загальною координацією Міністерства оборони України, створено Центр протимінної діяльності.