Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 жовтня, 13:32:20

Одиннадцять передплатників податкового вісника отримали цінні подарунки

26.09.2013   11:23

«Вісник Міністерства доходів і зборів України» приносить подвійну користь », - впевнені його передплатники на Чернігівщині

Одинадцять щасливчиків із Чернігівщини, які є читачами  журналу, одержали цінні подарунки. Виграшним квитком для них стала квитанція про передплату на півріччя.

Поталанило виробничо-комерційній фірмі «Сінком-Чернігів», Чернігівському  кооперативному  технікуму, центральній районній аптеці №9 (смт. Ріпки), ТОВ «ОТТО-сервісу», тощо.

Серед призів, які представникам підприємств, організацій та навчальних закладів вручила директор філії ДП «Сервісно-видавничого центру Міністерства доходів і зборів України» у Чернігівській області Ніна Жабинець, - велосипед, ізотермічні cумки, рюкзак та спальні мішки.

 Валентина Лобухівська, що працює головним бухгалтером у Чернігівському кооперативному технікумі, а також викладає  студентам бухгалтерський  облік та аудит, запевняє: «Вісник Міністерства доходів і зборів» - незамінний у роботі. У ньому дуже багато  необхідної та  корисної інформації. А відтепер – це ще й можливість  виграти цінний приз».

Останні новини Чернігівщини

 Робота у Чернігові є… На «Сівертексі»

Робота у Чернігові є… На «Сівертексі» 13:24

Потрібні швачки, розкрійники, комплектувальники матеріалів, крою та виробів, конструктори одягу, контролери тощо. Чернігівським міським центром зайнятості лише в цьому місяці укомплектовано 20 вакансій. Вільними залишається ще 25 робочих місць.

Браконьєр з Чернігова завдав збитків рибному господарству на понад 45 тис. грн

Браконьєр з Чернігова завдав збитків рибному господарству на понад 45 тис. грн 13:12

22 жовтня 2021 року Чернігівським рибоохоронним патрулем під час проведення спільного рибоохоронного рейду з працівниками Головного управління Національної поліції області на водоймах Чернігівського району, викрито грубе Порушення правил рибальства.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 7 387 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 7 387 осіб 13:05

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 22 жовтня в області щеплено першою та другою дозою 401 466 людей.

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 13:00

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Громади Чернігівщини сплатять до бюджету країни у 2022 році 116 мільйонів реверсної дотації

Громади Чернігівщини сплатять до бюджету країни у 2022 році 116 мільйонів реверсної дотації 12:59

В наступному році громади регіону сплатять 116 мільйонів гривень реверсної дотації до державного бюджету. Але базова дотація буде майже у двічі більшою – понад 229 мільйонів гривень.