Кабмін передав Мінагропроду Ніжинський хлібокомбінат та ще сім по Україні
Кабінет міністрів України передав Міністерству аграрної політики та продовольства України вісім хлібокомбінатів. Про це йдеться у розпорядженні уряду від 22 квітня 2013 р. № 696-р.
"Передати цілісні майнові комплекси державних підприємств із сфери управління Державного агентства резерву до сфери управління Міністерства аграрної політики та продовольства за переліком згідно з додатком", - йдеться у повідомлені.
Згідно з додатком, Мінагрополітики передано:
- ДП "Луцький комбінат хлібопродуктів № 2", Волинська об.;
- ДП "Івано-Франківський комбінат хлібопродуктів", Івано-Франківська об.;
- ДП "Полтавський комбінат хлібопродуктів", Полтавська обл.;
- ДП "Радивилівський комбінат хлібопродуктів", Рівненська обл.;
- ДП "Новопокровський комбінат хлібопродуктів", Харківська обл.;
- ДП "Дунаєвецький комбінат хлібопродуктів", Хмельницька обл.;
- ДП "Ніжинський комбінат хлібопродуктів", Чернігівська обл.;
- ДП "Неполоковецький комбінат хлібопродуктів", Чернівецька обл.
Останні новини Чернігівщини
Отримано чергову партію генераторів для посилення енергетичної стійкості 16:14
Чернігівська територіальна громада отримала партію генераторів для посилення енергетичної стійкості міста. 17 генераторів потужністю від 50 до 200 кВт будуть розподілені між підприємствами критичної інфраструктури та соціальними об’єктами громади.
Поліцейські Чернігівщини нагадують громадянам правила безпечного відпочинку біля водойм 15:33
Інспектори ювенальної превенції спільно з поліцейськими водної поліції Чернігівщини провели профілактичний захід поблизу водойм у Чернігові.
Від 100 тисяч на старті до 2,5 мільйона гривень на розвиток: програма «Власна справа» оновлює можливості для підприємців 15:12
Про нові умови отримання грантів, зміни в законодавстві та практичні питання участі у програмі «Власна справа» говорили під час чергової зустрічі в межах платформи «Діалог влади та бізнесу».
У Чернігові завершено заміну ділянки тепломережі на вул. М. Загривного 14:28
Випробування на міцність тепломережі по цій вулиці цьогоріч не пройшли — щорічна перевірка тиском виявила витік.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 13:58
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж.