Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 10 травня, 02:41:47

Шанойло разом з аграріями побував на виставці у Франції. ФОТО

19.09.2013   11:03Агенцiя

З 9 по 13 вересня у місті Ренн відбулася одна з найбільших виставок у Франції – «Space - 2013», присвячена сільському господарству і тваринництву.

Місто Ренн є одним із світових центрів розведення худоби. Подія такого масштабу, зрозуміло, не залишилося без пильної уваги чернігівських фермерів та аграріїв.

На виставці зібралися гості та учасники більш ніж з 120 країн. Виставка «Space - 2013» - це унікальний шанс ознайомитися з новинками сільськогосподарської техніки та обладнання, зібраними в одному місці. Крім того, відвідувачі мали змогу вивчити продукти та послуги для тваринництва, подивитися зернові культури, монокультури, а також понад 400 голів великої рогатої худоби.
 
Організатором бізнес-місії виступила Чернігівська торгово-промислова палата. Делегацію від Чернігівської області очолив заступник голови облдержадміністрації з питань агропромислового розвитку Олександр Шанойло. Кращі підприємства агропромислового комплексу нашого краю взяли участь у виставці: ТОВ "Форсаж", СТОВ "Інтер", ПСГП «Фортуна», ПП ім. Герасименко. Чернігівські фермери відвідали ряд тваринницьких підприємств провінції Бретані. У ході двосторонніх зустрічей представники французьких наукових і ділових кіл ознайомили українських зі своїми досягненнями та можливостями.
Проведені на виставці семінари та конференції дозволили фахівцям обмінятися думками, а виробникам - визначитися зі стратегією розвитку свого бізнесу на майбутнє.
 
Враховуючи загальну зацікавленість у подальшому поглибленні, зміцненні співробітництва, керуючись принципами взаємної вигоди Чернігівська торгово-промислова палата спільно з Торговою палатою Бретані м.Ренн ( Франція ) підписали Угоду про співпрацю.
 
Делегація Чернігівської області задоволена результатами: завдяки SPACE закладено хороший фундамент майбутнього розвитку, нових контактів, проектів, технологій та інвестицій.
 
«Space - 2013» дала можливість для професіоналів отримати інформацію про нові віяння в галузі, обговорити теми, які є важливими для сільськогосподарського співтовариства.
 
 
 
 
 
 
 

З інформацією Чернігівської ТППТ

Останні новини Чернігівщини

9 травня - День матері в Україні

9 травня - День матері в Україні 10:11

У календарі свят для мами визначений особливий день, який святкується в Україні у другу неділю травня. Офіційне державне свято День матері встановлене в 1999 році. Святкування стало популярною і доброю сімейною традицією.

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 10:09

8 - 9 травня в багатьох країнах світу згадують події Другої світової війни, адже це найкривавіший глобальний конфлікт, у ході якого загинуло за різними оцінками від 50 до 85 мільйонів людей.

Виявлено 333 нових випадки COVID-19

Виявлено 333 нових випадки COVID-19 18:26

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 8 травня в області виявлено 333 нових випадків COVID-19.

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок 14:41

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, народжують та виховують дітей.