Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 9 травня, 02:10:00

Пдприємствами Чернігівщини реалізовано товарів оптом на 3001 млн.грн.

16.09.2013   07:28

Діяльність підприємств оптової торгівлі області в І півріччі 2013 року

За даними державних статистичних спостережень, у І півріччі 2013 р. підприємствами Чернігівщини реалізовано товарів оптом на 3001 млн.грн.

Основним джерелом формування оптового товарообороту були непродовольчі товари, частка яких становила 78%, а обсяг продажу – 2354 млн.грн.

У торгівлі непродовольчими товарами виділялися обсяги реалізації енергетичних матеріалів (19% загального обсягу реалізації непродовольчих товарів), добрив та сполук азотних (11%), кукурудзи (10%), шин та камер гумових (9%), продуктів фармацевтичних (5%), вантажних автомобілів (4%).

Серед продовольчих товарів, яких було реалізовано на 647 млн.грн., найбільш активно велась торгівля продуктами молочними, маслом та сиром, шоколадом та виробами кондитерськими цукровими, цукром, пивом, борошном, кавою, водами мінеральними та напоями безалкогольними, соками фруктовими та овочевими, оліями рослинними, частка яких в обороті продовольчих товарів становила 68%.

Продукція українських виробників продовжує переважати в оптовій торгівлі підприємств області – 60%, зокрема частка вітчизняних продовольчих товарів склала 95%, непродовольчих – 50%.

На 1 липня 2013 р. на складах оптових підприємств було зосереджено запасів товарів на 514 млн.грн., при цьому переважали запаси непродовольчих товарів (81%).

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 333 нових випадки COVID-19

Виявлено 333 нових випадки COVID-19 18:26

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 8 травня в області виявлено 333 нових випадків COVID-19.

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок 14:41

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, народжують та виховують дітей.

Суд за позовом прокурора зобов’язав міську раду ліквідувати

Суд за позовом прокурора зобов’язав міську раду ліквідувати "смоляне озеро" у Чернігові 14:15

Чернігівський окружний адміністративний суд задовольнив позов прокурора про визнання протиправною бездіяльності Чернігівської міської ради і зобов’язав ліквідувати так зване «смоляне озеро».

ABInBevEfes Україна підбила підсумки першого кварталу 2021 року

ABInBevEfes Україна підбила підсумки першого кварталу 2021 року 14:03

Компанія ABInBevEfes Україна, створена в результаті об’єднання одного із найбільших в світі виробника пива Anheuser-Busch InBev (AB InBev) і регіональної пивоварної компанії з виробництва напоїв з провідними позиціями Anadolu Efes, підбила підсумки роботи за перший квартал 2021 року.

На Чернігівщині відзначають День пам’яті та примирення

На Чернігівщині відзначають День пам’яті та примирення 13:37

День пам’яті та примирення та День перемоги нагадують всьому світу про страшну катастрофу і є застереженням, що не можна розв’язувати складні міжнародні проблеми збройним шляхом, ультиматумами, агресією, анексією.