Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 квітня, 20:55:52

На меморіал жертвам Корюківської трагедії виділено перші 5 мільйонів

12.09.2013   12:11Агенцiя

Управління капітального будівництва Чернігівської облдержадміністрації 3 вересня за результатами тендеру уклало угоду з підприємством «Культурно-мистецький Арт-Центр» на першу чергу спорудження в м. Корюківка меморіального комплексу пам’яті жителів населених пунктів України, знищених фашистськими окупантами.

Вартість угоди склала 5,30 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Технічні деталі спорудження меморіалу невідомі, оскільки техзавдання на «ВДЗ» не розміщене.

Разом з тим, у серпні Департамент культури і туризму Чернігівської ОДА повідомляв, що комплекс складатиметься з двох частин, розділених річкою Бреч. На правому березі річки розташують музейну частину, зокрема приміщення самогомузею у вигляді згорілої дерев’яної хати, скульптуру «Скорботна мати» та «Дзвін пам’яті». На лівому березі річки облаштують меморіальну частину, яка складатиметься з 18-ти метрового Меморіального Хреста, каплички та місця для перепоховання останків жертв Корюківської трагедії.

Першу чергу будівництва меморіалу повинні завершити до кінця поточного року, роботи фінансують з місцевого бюджету.

Тендер провели за неконкурентною процедурою «закупівля у одного учасника», оскільки йдеться про укладення договору з переможцем мистецького конкурсу, проведеного Головним управлінням культури, туризму і охорони культурної спадщини ОДА ще в лютому-березні минулого року.
Фірма «Арт-Центр» належить Чернігівській міській ГО «Пласт-Арт» і художнику Борису Дєдову, він же директор фірми і керівник громадської організації. Раніше фірма тендерів не вигравала. Сам же Дєдов був одним із співавторів Меморіалу пам’яті героїв Крут, також побудував церкву пам’яті загиблих моряків в Алушті та інші об’єкти.

Корюківська трагедія – це масове убивство семи тисяч мешканців села Корюківка, здійснене у березні 1943 р. загонами угорської військової жандармерії в рамках каральної операції у відповідь на дії радянських партизан.

Наші гроші

Останні новини Чернігівщини

Про стан прибирання міста та подальші завдання — за підсумками наради 14:47

На щотижневій загальноміській нараді 31 березня начальник комунального підприємства «Муніципальна варта» Ігор Дєдіков прозвітував про результати інспектування території міста.

Учень з Чернігівщини виборов призове місце на Всеукраїнській олімпіаді з математики 14:18

Молодь Чернігівщини вкотре демонструє незмінне прагнення до підкорення нових наукових висот.

Чернігівщина серед призерів всеукраїнських змагань з легкоатлетичних метань 13:32

У період з 27 по 29 березня у Києві відбулися легкоатлетичні змагання: зимовий чемпіонат України з легкої атлетики з метань серед юнаків, І етап Кубку України з легкої атлетики з метань, а також всеукраїнські змагання «Пам’яті ЗТУ Піскунова Ю.О.».

На Новгород-Сіверщині поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого у 17 разів перевищував допустиму межу 12:40

Днями у м. Семенівка Новгород-Сіверського району поліцейські викрили 47-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,44 проміле).

Не подавав декларації протягом двох років – судитимуть заступника директора комунального закладу 12:19

Прокурорами Козелецької окружної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно заступника директора одного з комунальних закладів Чернігівського району за фактом неподання суб’єктом декларування декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (ст. 366-3 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини