До порушників бюджетного законодавства Держфінінспекцією в Чернігівській області застосовано 204 заходи впливу
Протягом січня-серпня 2013 року для усунення порушень, виявлених Держфінінспекцією, до порушників бюджетного законодавства застосовано 204 заходи впливу за порушення бюджетного законодавства.

Із застосованих заходів: у 61 випадку призупинено бюджетні асигнування, у 136 випадках зупинено операцій з бюджетними коштами, у 7 випадках зменшено бюджетних асигнувань розпорядникам бюджетних коштів.
До адміністративної відповідальності притягнуто за порушення ведення бухгалтерського обліку за ст. 164-2 КУпАП - 348 осіб, за вчинені бюджетні правопорушення за ст.164-12 КУпАП – 8 осіб, за порушення тендерного законодавства за ст.164-14 КУпАП – 2 особи.
До суду пред`явлено 34 позови щодо відшкодування винними особами втрат фінансових і матеріальних ресурсів. Також ініційовано 50 позовів перед органами прокуратури, об`єктом контролю або його органом управління.
За результатами контрольних заходів 119 осіб притягнуто до дисциплінарної відповідальності, 43 особи – до матеріальної, 22 особи – звільнено із займаних посад.
Прес-служба Держфінінспекції в Чернігівський області
Останні новини Чернігівщини

Експорт української сосни на 2,8 млн грн: на Чернігівщині судитимуть трьох контрабандистів 18:27
Прокурорами Спеціалізованої екологічної прокуратури (на правах відділу) Чернігівської обласної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно трьох жителів Чернігівської області за фактами контрабанди лісоматеріалів, підроблення офіційних документів, вчинених за попередньою змовою групою осіб, легалізації майна, одержаного злочинним шляхом (ч. 2 ст. 201-1, ч. 3, 4 ст. 358, ч. 1 ст. 209 КК України).

Небезпечні ситуації та потреба у підтримці: прокурори та поліцейські провели низку профілактичних заходів для дітей та молоді 18:24
Ювенальними прокурорами органів Чернігівської обласної прокуратури спільно з представниками поліції та психологами проведено навчально-профілактичні заходи серед учнів навчальних закладів міста та області.

Для внутрішньопереміщених осіб впроваджується послуга довготривалого медсестринського догляду 18:19
В умовах сьогодення дедалі більше переселенців, особливо людей старшого віку та осіб з хронічними захворюваннями, потребують постійного догляду, медичного спостереження та безпечних умов проживання.
У Чернігові під час дронової атаки 12 жовтня поранено п’ятьох цивільних 11:21
Протягом минулої доби ворог 36 разів обстрілював Чернігівщину. Під атаками – 23 населені пункти. Більшість обстрілів – переважно FPV-дрони та скиди з БпЛА у прикордонні. Також армія рф застосовувала ударні дрони різних модифікацій.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:14
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.