Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 грудня, 08:01:17

За січень–липень підприємства Чернігова реалізували промислової продукції на суму 3,4 млрд. грн.

04.09.2013   07:15

Про роботу промисловості м. Чернігова за січень–липень 2013 року

За січень–липень 2013 р. підприємства міста реалізували промислової продукції (товарів, послуг) на суму 3,4 млрд.грн., що складає 43% від загального обсягу реалізованої промислової продукції області.

Більше половини всієї продукції реалізували підприємства переробної промисловості, зокрема 33% – з виробництва харчових продуктів та напоїв, 7,3% – машинобудування (крім ремонту та монтажу машин і устатковання), 3,7% – текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів із шкіри та інших матеріалів, 3,5% – виробництва гумових і пластмасових виробів, інших неметалевих матеріалів. Частка підприємств із постачання електроенергії, газу та пари становила 47,4%.

Обсяг реалізації в розрахунку на 1 особу населення склав 11,5 тис.грн. (по області – 7,3 тис.грн.).

За межі України реалізовано продукції на суму 281,1 млн.грн., або 8,3% від загального обсягу промислової продукції міста. Найбільша частка в експорті продукції підприємств машинобудування (41,2%), виробництва харчових продуктів та напоїв (22%), текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри та виробів зі шкіри (18,8%).

У порівнянні із січнем–липнем минулого року підприємствами міста більше вироблено вовняних тканин, окремих видів швейних виробів, паперу та картону, вікон засклених, коробок та ящиків із пластмас, машин і апаратів фільтрувальних або очищувальних для рідин, кузовів (корпусів), засобів автотранспортних, вузлів та деталей до машин; менше – спортивного взуття, паркету щитового, вікон, рам та дверей з деревини.

Серед харчових продуктів більше, ніж рік тому, вироблено ковбасних виробів, оселедців солоних, сушеної, в’яленої і копченої риби, джемів та желе фруктових, рідкого обробленого молока, свіжого неферментованого сиру, йогуртів та інших ферментованих чи сквашених молока та вершків, борошна та круп; менше вироблено свіжого або охолодженого м’яса великої рогатої худоби, хліба та хлібобулочних виробів.

Останні новини Чернігівщини

 За минулу добу в Чернігівській області виявлено 133 нових випадки COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 133 нових випадки COVID-19 17:28

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 1 грудня в області зафіксовано 133 нових випадки COVID-19. Зокрема 77 — у Чернігівському районі (в тому числі 65 — у Чернігові), 20 — у Корюківському, 19 — у Прилуцькому, 12 — у Новгород-Сіверському районі та 5 — у Ніжинському. 48 захворілих госпіталізовані.

На Чернігівщині ухвалено регіональну програму боротьби з амброзіє

На Чернігівщині ухвалено регіональну програму боротьби з амброзіє 17:23

30 листопада депутати обласної ради на пленарному засіданні сесії підтримали і ухвалили запропоновану Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області регіональну цільову програму боротьби з карантинним бур’яном - амброзією полинолистою, розраховану на 2022-2026 роки.

Інформація про розстріл мігрантів у Чорнобильській зоні - ФЕЙК

Інформація про розстріл мігрантів у Чорнобильській зоні - ФЕЙК 17:17

У мережі Інтернет почало ширитися відео, на якому, начебто, зняті тепловізійною камерою кадри розстрілу групи осіб.

Продовжується облаштування wim-майданчика для зважування фур поблизу Ніжина

Продовжується облаштування wim-майданчика для зважування фур поблизу Ніжина 12:32

На автомобільній дорозі Р-67 Чернігів - Ніжин - Прилуки - Пирятин між селами Талалаївка та Хвилівка Ніжинського району облаштовується другий в області WIM-майданчик для автоматичного зважування вантажівок у русі.