Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 червня, 12:56:58

Кращі підприємці Чернігівщини відзначені почесною нагородою ТПП України “Золотий знак – Меркурій”

03.09.2013   13:41Агенцiя

30 серпня 2013 року, напередодні професійного свята Дня підприємця, що відзначається у першу неділю вересня, Торгово-промислова палата України та Український союз промисловців і підприємців провели спільне засідання.

У роботі засідання взяли участь президент УСПП, народний депутат України Анатолій Кінах, президент ТПП України Геннадій Чижиков, заступник Міністра доходів і зборів України Андрій Ігнатов, представники професійних асоціацій та багато представників ділової спільноти України.

Ділова громадськість розглянула ряд актуальних та проблемних питань розвитку підприємництва та шляхи поліпшення бізнес-клімату, сприятливого для підприємництва та бізнес-ініціативи. Успіх цих перетворень є ключовим для забезпечення стійкого економічного зростання. Іншим важливим питанням обговорення на урочистому заході стало прийняття Кодексу етики підприємця. Було відзначено, що процес запровадження соціальної відповідальності бізнесу в Україні, дотримання принципів ділової етики, як покращення соціального розвитку підприємства є необхідністю, зумовленою реаліями сьогодення.

В ході засідання відбулася урочиста церемонія вручення державних нагород кращим підприємцям України. Кращих представників бізнесу було нагороджено почесними відзнаками Палати, а це 85 підприємців і 45 колективів-членів ТПП України.

Почесну нагороду ТПП України “Золотий знак – Меркурій” за значний особистий внесок у розвиток підприємництва, плідну співпрацю з Торгово-промисловою палатою та з нагоди професійного свята отримали і представники Чернігівщини. Серед нагороджених – колектив Чернігівського ПБП “ВИМАЛ”. Сергій Самоненко, директор підприємства, отримав нагороду за розширення експорту товарів вітчизняних підприємств і фірм, освоєння нових зарубіжних ринків збуту вітчизняної продукції. ТОВ “Форсаж” і його директор, Валерій Куліч, були відмічені за активну участь у діяльності Торгово-промислової палати та сприянні реалізації її статутних завдань. Григорій Пузан, директор ТОВ “Житлобудсервіс”, отримав золотого Меркурія за значні досягнення у галузі будівництва. Чернігівське ПАТ “Базис” і Андрій Склярець нагороджені за значні досягнення у підприємницкій діяльності. Єдине в Україні (за своєю спеціалізацією) ТОВ “Датчикове підприємство “Завод РАПІД” і особисто Титенок Володимир Андрійович нагороджені за створення конкурентноздатних видів товарів (послуг) і їх поставки на експорт.

http://chamber.cn.ua/

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські гвардійці отримали від волонтерів 50 бронежилетів

Чернігівські гвардійці отримали від волонтерів 50 бронежилетів 09:38

Некомерційна організація ЛОК - Львівський Оборонний Кластер за фінансової підтримки компанії "N-iX" та за сприянням Юрія Хоменка передали військовослужбовцям Північного об’єднання Нацгвардії України 50 бронежилетів з пластинами 6 класу захисту.

Захисники Чернігова: Обстріл ракетами по Чернігова став для мене сигналом «до зброї» замість бойової тривоги

Захисники Чернігова: Обстріл ракетами по Чернігова став для мене сигналом «до зброї» замість бойової тривоги 09:25

Олег, ще до початку повномасштабного вторгнення росії, отримав досвід ведення бойових дій на Донбасі. Тому він не вагаючись пішов воювати за рідну Чернігівщину.

Медзаклади Чернігівщини потребують працівників

Медзаклади Чернігівщини потребують працівників 08:48

У нинішній нелегкий час кожен з нас може бути корисним суспільству. Є медична освіта? Тоді вас чекають у медзакладах області!

Відбудова пошкодженого через війну житла та компенсація власникам збитків: яка ситуація у Чернігові

Відбудова пошкодженого через війну житла та компенсація власникам збитків: яка ситуація у Чернігові 08:43

Більше місяця в облозі і під постійними обстрілами. Серед наслідків для Чернігова — кілька тисяч пошкоджених багатоповерхівок і приватних будинків

30 червня - цей день в Україні і світі

30 червня - цей день в Україні і світі 08:41

30 червня у світі відзначають Міжнародний день парламентаризму, Міжнародний день астероїда, Міжнародний фестиваль джазу у Монреалі, Міжнародний день боротьби зі сколіозом і День соцмереж.