Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 березня, 22:31:23

Імена щасливчиків, які безкоштовно отримали ділянки біля Десни. Зараз цю землю продають за мільйон гривень

07.12.2011   21:06Агенцiя

В Інтернеті з’явилися оголошення про те, що біля Максаків продається 11 гектарів землі вартістю більш ніж у мільйон гривень.

На сайті www.torg.ua йдеться про продаж 11 ділянок землі розміром по гектару. Ціна однієї сотки – 120 доларів (майже тисяча гривень), отже за один гектар просять 100 тисяч гривень, а за усі 11 ділянок – більш ніж мільйон гривень.

В оголошенні зазначається, що на ділянки виготовлені державні акти – земля виділена для ведення особистого селянського господарства.

Також вказується, що ділянки знаходиться біля села. До 1990 року на тому місці був сад, зараз там чорнозем. Уздовж проходить асфальтована дорога. До Десни – 100 метрів.

Як виявилося, подібне оголошення останнім часом з’являється на різноманітних сайтах купівлі-продажу нерухомості, зокрема на domik.tv та first-realty.com.ua.

Контактною особою в оголошеннях вказаний Юрій Козлов, який представляє сайт Чернігівської заміської нерухомості vseledom.com.

На цьому сайті вищезгадане оголошення з’явилося ще на початку літа.


Імена щасливчиків

Село Максаки знаходиться у підпорядкуванні Лісківської сільської ради. Тож щоб дізнатися, кому і за які заслуги дістаються у власність такі ласі шматки Менщини, ми звернулися до керівника цієї сільради.

За словами Миколи Лавського, вищезгадана земельна ділянка знаходиться поза межами села, сільська рада нею ніколи не розпоряджалася. Раніше ця ділянка була у державній власності і розпоряджалася нею районна влада. Хто нею володіє зараз голова сказати не зміг.

Районна державна адміністрація розповіла, кому була передана ця земля, лише після нашого письмового запиту.

Виявилося, що на даний час вищезгадана земельна ділянка знаходиться у власності 11 громадян (по одному гектару в кожного). У 2009 році відповідно до розпоряджень голови районної державної адміністрації ці ділянки були надані їм у власність для ведення особистого селянського господарства.

Було три розпорядження: 8 вересня, 16 жовтня та 16 листопада 2009 року. Усі вони підписані Валерієм Щукіним, який на той час виконував обов’язки голови районної державної адміністрації. Контроль за виконанням даних розпоряджень був покладений на заступника голови райдержадміністрації з питань агропромислового комплексу, начальника управління агропромислового розвитку Павла Терентієва, відділ Держкомзему у Менському районі Чернігівської області та районну комісію з вибору земельних ділянок.

Щасливчиками, які безкоштовно отримали землю біля Десни, виявилися:
Катерина Маліс,
Олександр Маліс,
Тетяна Маліс,
Ігор Рудик,
Юрій Рудик,
Ірина Рудик,
Андрій Марченко,
Володимир Грабіяш,
Борис Житницький,
Олександр Степанюк,
Юрій Ковбасюк.

Жителі Максаків, з якими нам вдалося поспілкуватися, таких людей не знають. Та і в телефонному довіднику Менського району із усіх вищезгаданих прізвищ зустрічається лише два.

Якщо хтось знає власників цих ділянок – повідомте в редакцію. Хотілося б поспілкуватися з цими людьми. Зокрема, дізнатися, чи дійсно вони продають цю землю, якщо так, то який із нині існуючих “законних” способів обрали.

http://mediamena.info/imena-schaslyvchykiv-yaki-otrymaly-dilyanky-bilya-desny/

Останні новини Чернігівщини

78 років пам’яті: у Корюківці згадували трагедію весни 1943 року

78 років пам’яті: у Корюківці згадували трагедію весни 1943 року 18:31

Майже вісімдесят років тому, за три дні – 1, 2 та 9 березня, Корюківка була повністю знищена карателями. Небачена жорстокість організаторів та виконавців каральної акції загубила тоді майже 7000 життів.

Виявлено 52 нових випадків COVID-19

Виявлено 52 нових випадків COVID-19 18:13

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 2 березня в області зафіксовано 52 нових випадки COVID-19.

Фотодокументальна виставка

Фотодокументальна виставка "Корюківська трагедія" - на вебсайті Державного архіву області 14:55

1 березня в Україні відзначається річниця Корюківської трагедії. На початку весни 1943 року нацистські війська повністю знищили це селище і вбили всіх його жителів, а це близько 7 тисяч осіб.

Парламент посилив покарання для телефонних терористів

Парламент посилив покарання для телефонних терористів 14:51

Верховна Рада ухвалила закон, який посилює кримінальну відповідальність за завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці людей.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини