Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 грудня, 21:13:23

Експерти компанії WOG готові до діалогу з мешканцями мікрорайону Бобровиця

23.08.2013   13:45

22 серпня у дискусійному клубі “Експертна думка” відбулася зустріч експертів компанії WOG “Вест Ойл Груп” з представниками ЗМІ та мешканцями мікрорайону Бобровиця, де заплановано будівництво АЗС.

Компанія WOG – це перша національна мережа автозаправних комплексів в Україні. На сьогодні вона має 451 автозаправку це складає біля 3% на ринку, при цьому АЗС продають 13% загального обсягу нафтопродуктів в Україні. Підприємство має власні бази для зберігання пального та нафтопродуктів. Більшість АЗС знаходяться на Західній Україні. На Чернігівщині їх не багато – у Кіптях та Красному, і у Чернігові не так давно відкрився автозаправочний комплекс. Практично на всіх АЗС є магазини продовольчих товарів, заклади харчування та туалети для автомобілістів та пасажирів. Про це повідомив головний інженер компанії Олександр Прозоровський.

За його словами один із головних лозунгів компанії “Розуміти кожного, давати найкраще, вдосконалюватися для вас” втілюється у якості послуг, обладнання та соціальній відповідальності компанії.

На сьогоднішній день компанія будує модульні АЗС. По всій країні автомобілістам знайома їх символіка та дизайн. Зелені газони, чисті вбиральні, магазини та їдальні – все типове і якісне. Але у випадку будівництва в мікрорайоні Бобровиця експерти WOG підійшли з особливою увагою до деталей.

Автозаправка буде представляти собою операторну площею 70 кв.м. і навіс з розміщеними двома заправочними колонками. За визначенням – мала автозаправочна станція. Її потужність буде 40 куб.м. Якщо порівнювати, на трасах будуються великі: 10 колонок, обсяг резервуарів досягає 200 куб.м., великі операторні, тощо.
Для зберігання пального буде використаний один резервуар на 40 куб.м, розміщений під колонками. Покриття резервуара – полімерно-епоксидне, яке виконує функцію гідроізоляції. Спеціальне обладнання контролює цілісність цієї ємності і в разі небезпеки автоматично блокує всі функції, що дозволяє запобігти аварійним ситуаціям.
Дощові, снігові води на заправці будуть збиратися у окремий резервуар, звідти потрапляти до очисної камери і лише потім до міської каналізації.
“При розробці проекту АЗС ми намагаємося мінімізувати будь-які незручності для жителів мікрорайону”, – наголосив інженер з технічного нагляду на будівництві Долока Андрій
Також будуть оздоблені газони, буде посіяна травичка. Доріжки викладені бруківкою, яка має естетичний вигляд і ремонтується швидко.

Також інженер з технагляду додав, що шумовий вплив від АЗС буде мінімізований. “Але якщо жителі приватних будинків вимагатимуть відгородити чи відокремити АЗС парканом ми на це підемо. Ми вважаємо, що шумовий вплив буде мінімальним. Якщо буде вимога – ми поставимо паркан”, – наголосив Андрій Долока.

Андрій Табачук, провідний юристкосульт ТзОВ “Вест Ойл Груп”, розповів, що Вищий господарський суд ухвалив рішення на користь будівництва по вул. Шевченко 160-б. За його словами у суді компанії довелося доводити свою правоту і на законних підставах це було зроблено. Він також запевнив присутніх в правомірності намірів компанії та поінформував про наявність дозволів та нормативних документів на використання території по вул. Шевченко 160-б.

За словами головного інженера Олександра Прозоровського: “Будівництво буде розпочато тоді, коли ми підпишемо договір оренди з міською радою. Підписати ми його можемо двома шляхами: або мирним, або через суд. Звичайно, що ми хочемо мирним шляхом, для цього ми і зустрічаємося сьогодні з пресою та людьми. У суді ми доводили, що працюємо за законом”.

Він також додав, що автозаправочна станція – це 20-25 додаткових робочих місць, при цьому люди матимуть непогану роботу та заробітну плату. А також додаткові інвестиційні кошти до міського бюджету.

На прес-конференції були присутні й жителі прилеглих будинків, які намагалися оскаржити рішення будівництва АЗС, проте представникам ТзОВ “Вест Ойл Груп” в ході гострої дискусії вдалося відповісти на їх запитання, а Олександр Прозоровський повідомив, що компанія WOG готова прислухатися до громадськості.

“Ми готові прислухатися до побажань, що жителі будинків хотіли б бачити на нашій АЗС. В розумних межах ми готові допомогти мешканцям”, – зазначив пан Прозоровський.

Тож цей день можна вважати початком конструктивного діалогу між мешканцями мікрорайону Бобровиця та представниками компанії WOG, в ході якого обидві сторони готові прийти до компромісу.

Останні новини Чернігівщини

 За минулу добу в Чернігівській області виявлено 133 нових випадки COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 133 нових випадки COVID-19 17:28

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 1 грудня в області зафіксовано 133 нових випадки COVID-19. Зокрема 77 — у Чернігівському районі (в тому числі 65 — у Чернігові), 20 — у Корюківському, 19 — у Прилуцькому, 12 — у Новгород-Сіверському районі та 5 — у Ніжинському. 48 захворілих госпіталізовані.

На Чернігівщині ухвалено регіональну програму боротьби з амброзіє

На Чернігівщині ухвалено регіональну програму боротьби з амброзіє 17:23

30 листопада депутати обласної ради на пленарному засіданні сесії підтримали і ухвалили запропоновану Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області регіональну цільову програму боротьби з карантинним бур’яном - амброзією полинолистою, розраховану на 2022-2026 роки.

Інформація про розстріл мігрантів у Чорнобильській зоні - ФЕЙК

Інформація про розстріл мігрантів у Чорнобильській зоні - ФЕЙК 17:17

У мережі Інтернет почало ширитися відео, на якому, начебто, зняті тепловізійною камерою кадри розстрілу групи осіб.

Продовжується облаштування wim-майданчика для зважування фур поблизу Ніжина

Продовжується облаштування wim-майданчика для зважування фур поблизу Ніжина 12:32

На автомобільній дорозі Р-67 Чернігів - Ніжин - Прилуки - Пирятин між селами Талалаївка та Хвилівка Ніжинського району облаштовується другий в області WIM-майданчик для автоматичного зважування вантажівок у русі.

Вироком суду призначено покарання жінці за незаконне придбання та зберігання наркотичних засобів з  метою збуту до установи з виконання покарань

Вироком суду призначено покарання жінці за незаконне придбання та зберігання наркотичних засобів з метою збуту до установи з виконання покарань 12:23

Вироком Новозаводського районного суду м.Чернігова від 29.11.2021 жительку одного з сіл Чернігівського району та області визнано винною у незаконному придбанні та зберіганні наркотичних засобів з метою збуту (ч.2 ст.307 КК України).