Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 24 січня, 15:26:43

У Пакуль "прийшов" газ

12.10.2011   10:54Агенцiя

Понад двадцять років чекали пакульці на цю подію.

11 жовтня у село Пакуль Чернігівського району прийшов газ. Символічний факел урочисто запалили перший заступник голови облдержадміністрації Станіслав Прокопенко, народний депутат України Михайло Чечетов і голова Чернігівської РДА Микола Кудрик.

Під час урочистого мітингу Станіслав Прокопенко подякував усім, хто доклав зусиль, щоб в оселях запалав „блакитний вогник”, та наголосив, що покращення рівня життя населення, особливо у сільській місцевості, є основним завданням усіх гілок влади, і газифікація сіл – один з кроків по досягненню цієї мети.

У будинку ветерана Великої Вітчизняної війни Миколи Івановича Гаркуші, що на вулиці Перемоги, гості засмажили першу яєчню на новенькій газовій плиті.

За повідомленням районної газети “Наш край“

Останні новини Чернігівщини

З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А

З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01

З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.

Вікімарафон – 2026 у Чернігові: 25 років вільних знань та внесок нашої бібліотеки 14:56

22 січня Чернігівська ОУНБ імені Софії та Олександра Русових учергове стала осередком творення цифрової історії.

Громади Чернігівської області отримають фінансування на 9 проєктів відновлення за підтримки ЄІБ 14:54

Українські громади отримають 740,3 млн грн, для реалізації 119 проєктів відновлення громад, за підтримки Європейського інвестиційного банку.

Внаслідок атаки росіян по Ніжинському району є постраждалі: поліція документує наслідки 14:52

Сьогодні вдень ворожа армія вдарила безпілотниками по території агропідприємства у Вертіївській громаді Ніжинського району.

Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу

Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу 14:51

У сучасному світі все більше жінок доводять: професія не має статі, а новий старт можливий у будь-якому віці. Яскравий приклад — історія трьох жінок, які наважилися опанувати так звану «чоловічу» професію машиніста-кочегара котельні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини