Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 9 травня, 00:24:11

За 7 місяців 2013 року платники єдиного податку Чернігова сплатили до бюджету більше 33,7 млн.грн.

16.08.2013   08:24

За 7 місяців поточного року платники податків міста, які працюють на спрощеній системі оподаткування сплатили до бюджету більше ніж 33,7 млн.грн. Порівняно з минулим роком надходження зросли в 1,6 раза. За відповідний період минулого року “єдинщики” спрямували до бюджету 20,4 млн.грн.

Левова частка суми сплачена підприємцями – фізичними особами і склала – 24,9 млн. грн. Від діяльності платників єдиного податку – юридичних осіб до бюджету надійшло – 8,8 млн. грн..

На 1 серпня 2013 року на спрощеній системі оподаткування у м. Чернігові працюють майже 12 тисяч платників податків, з них юридичних осіб  – 1,5 тис. платників.

Нагадаємо, що 2013 рік приніс платникам єдиного податку ряд позитивних новацій. Так, зокрема для 2-ї групи введено подання звітності раз на рік, а не щоквартально, для платників 5-ї групи зменшено ставки єдиного податку з 10% та 7% (з ПДВ) до 7% та 5% (з ПДВ) відповідно.

Також платники єдиного податку за власним бажанням можуть змінювати групу платника єдиного податку або ставку податку.

Крім того, незабаром підприємці зможуть вести книгу обліку доходів і витрат в електронному вигляді. Маючи електронний ключ, платники зможуть автоматично заповнювати на підставі даних книги податкову звітність та направляти її в режимі он-лайн до Міндоходів України.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 333 нових випадки COVID-19

Виявлено 333 нових випадки COVID-19 18:26

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 8 травня в області виявлено 333 нових випадків COVID-19.

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок 14:41

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, народжують та виховують дітей.

Суд за позовом прокурора зобов’язав міську раду ліквідувати

Суд за позовом прокурора зобов’язав міську раду ліквідувати "смоляне озеро" у Чернігові 14:15

Чернігівський окружний адміністративний суд задовольнив позов прокурора про визнання протиправною бездіяльності Чернігівської міської ради і зобов’язав ліквідувати так зване «смоляне озеро».

ABInBevEfes Україна підбила підсумки першого кварталу 2021 року

ABInBevEfes Україна підбила підсумки першого кварталу 2021 року 14:03

Компанія ABInBevEfes Україна, створена в результаті об’єднання одного із найбільших в світі виробника пива Anheuser-Busch InBev (AB InBev) і регіональної пивоварної компанії з виробництва напоїв з провідними позиціями Anadolu Efes, підбила підсумки роботи за перший квартал 2021 року.

На Чернігівщині відзначають День пам’яті та примирення

На Чернігівщині відзначають День пам’яті та примирення 13:37

День пам’яті та примирення та День перемоги нагадують всьому світу про страшну катастрофу і є застереженням, що не можна розв’язувати складні міжнародні проблеми збройним шляхом, ультиматумами, агресією, анексією.