Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 17 вересня, 13:05:28

За січень–червень 2013 р. в Чернігівській області народилося 4702 малюки

16.08.2013   07:57

Природний рух населення в Чернігівській області за січень–червень 2013 року

Головним чинником формування чисельності населення є природний рух населення.

За січень–червень 2013 р. в Чернігівській області народилося 4702 малюки (2337 хлопчиків та 2365 дівчаток).

У розрахунку на 1000 осіб наявного населення рівень народжуваності склав 8,8 народжених проти 9,0 рік тому.

Збільшення цих показників порівняно із січнем–червнем 2012 р. відбулося в десяти районах області. Найбільше рівень народжуваності зріс у Семенівському районі і був найвищим (10,6‰) в області. Найменший показник спостерігався у Талалаївському районі (6,1‰).

Народили першу дитину 49,1% жінок, другу – 34,9%, третю і більше –15,9%. Середній вік матерів становив 27 років. Одна жінка стала мамою увосьме, троє – вдев’яте. Народилася одна трійня та 54 двійні. Кожен четвертий малюк народився в матерів, які не перебували в зареєстрованому шлюбі.

За січень–червень 2013 р. в області померло 10318 осіб. Рівень смертності становив 19,3‰ проти 18,9‰ рік тому. Найвищим він був у Куликівському районі (29,9‰), а найменшим – у м.Чернігові (11,5‰).

Останні новини Чернігівщини

Чернігівці літнього віку можуть вивчати англійську на безоплатному онлайн-курсі — деталі 13:03

У Чернігові стартує безоплатний онлайн-курс англійської мови для людей літнього віку. Навчання проходить одразу на кількох рівнях — від початкового до Pre-Intermediate.

Яка тепер офіційна назва війни України з російським агресором?

Яка тепер офіційна назва війни України з російським агресором? 11:22

Бурхливі обговорення щодо назви сучасної війни України з російським агресором завершені.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:15

Протягом минулої доби зареєстровано 26 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди, 23 пожежі та 1 аварійну ситуацію на системах життєзабезпечення. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

У Чернігові готують нове покоління кухарів та пекарів

У Чернігові готують нове покоління кухарів та пекарів 11:14

У Чернігові стартував проєкт «Професійна освіта для відновлення та розвитку Чернігівщини», який реалізується агенцією Expertise France та ГО “Культ Фуд” шеф-кухаря Євгена Клопотенка у межах програми «Стійкість».

«Зручніше, безпечніше, екологічніше»: у Чернігові представили План розвитку велоінфраструктури 11:12

16 вересня у Чернігівській міській раді презентували План розвитку велосипедної інфраструктури Чернігівської міської територіальної громади.