Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 8 грудня, 20:38:31

Увага! Платники єдиного податку!

06.12.2011   16:01Агенцiя

У Законі України від 04.11.11 № 4014 “Про внесення змін до Податкового кодексу та деяких інших законодавчих актів України щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності” зазначено, що юридичні та фізичні особи-підприємці, які вирішили сплачувати єдиний податок, повинні повідомити про це податкові органи до 25 січня 2012 року.

Платники   єдиного   податку   першої  і  другої  груп сплачують єдиний податок шляхом здійснення  авансового  внеску  не пізніше 20 числа (включно) поточного місяця. 

Такі платники єдиного податку можуть здійснити сплату єдиного податку  авансовим внеском  за  весь  податковий (звітний) період (квартал, рік), але не більш як до кінця поточного звітного року.

Платники  єдиного  податку  третьої і четвертої груп сплачують  єдиний  податок  протягом  10  календарних  днів  після граничного  строку  подання  податкової  декларації  за податковий (звітний) квартал.

ДПІ у м. Чернігові

Останні новини Чернігівщини

У філармонійному центрі розпочався зимовий казковий цикл 11:14

Зима розпочалася — і знову чарівний світ, і знову казка! У ці дні діти з особливим нетерпінням чекають на подарунки від Святого Миколая-чудотворця.

У Чернігові поліція працює на місці атаки рф по житловому району 11:11

Сьогодні вночі ворог вкотре атакував мирне населення Чернігова. Окупанти поцілили по житловому району в центрі міста. Попередньо відомо, що від удару постраждали троє чернігівців.

Бюджети Чернігівщини отримали 2,5 мільярди гривень податків у листопаді 2025 року

Бюджети Чернігівщини отримали 2,5 мільярди гривень податків у листопаді 2025 року 11:08

Головне управління ДПС у Чернігівській області висловлює вдячність платникам податків за сумлінне виконання податкових зобов’язань та вагомий внесок у розвиток економіки й забезпечення функціонування соціальної, освітньої, медичної та інших важливих сфер життя держави та області.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:05

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій загинули 2 особи.

8 грудня: цей день в Україні і світі

8 грудня: цей день в Україні і світі 09:03

День 1383 Російська агресія - Day 1383 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини