Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 10 травня, 02:46:37

Аграрний бізнес Чернігівщини сприяє реалізації нових соціальних ініціатив Президента України

14.08.2013   12:42

Під час щорічного послання до Верховної Ради про внутрішнє і зовнішнє становище країни Президент України Віктор Янукович зазначив, що органи влади мають залучати на добровільній основі кошти підприємств, установ та організацій для соціально-економічних розбудовчих процесів у сільській місцевості.

Таким чином, природно-ресурсний потенціал територій буде використано для підвищення добробуту жителів.

ТОВ «Земля і Воля», що успішно веде справу на землях Бобровицького району – гідний приклад співпраці аграрного бізнесу і територіальної громади. Тільки в цьому році господарство на соціальний розвиток району виділило майже 10 мільйонів гривень.

Торік за кошти господарства зведено будинок, квартири в якому отримали 16 молодих сімей – працівників ТОВ «Земля і Воля». Будинок здавався в експлуатацію повністю готовий до заселення. Квартири облаштовані індивідуальними котлами, газовими плитами, ванною та туалетом, забезпечені гарячою і холодною водою.

Під час робочої поїздки до району голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко оглянув будинок та поспілкувався з його мешканцями.

«Нові соціальні ініціативи Президента України Віктора Януковича спрямовані на створення належних умов для розвитку сільських населених пунктів та покращення стандартів якості життя людей. І завдання місцевих органів влади – спрямувати діяльність сільськогосподарського виробника для вирішення проблем людей і територій конкретними справами», - наголосив Володимир Хоменко.

Останні новини Чернігівщини

9 травня - День матері в Україні

9 травня - День матері в Україні 10:11

У календарі свят для мами визначений особливий день, який святкується в Україні у другу неділю травня. Офіційне державне свято День матері встановлене в 1999 році. Святкування стало популярною і доброю сімейною традицією.

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 10:09

8 - 9 травня в багатьох країнах світу згадують події Другої світової війни, адже це найкривавіший глобальний конфлікт, у ході якого загинуло за різними оцінками від 50 до 85 мільйонів людей.

Виявлено 333 нових випадки COVID-19

Виявлено 333 нових випадки COVID-19 18:26

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 8 травня в області виявлено 333 нових випадків COVID-19.

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок 14:41

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, народжують та виховують дітей.