Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 9 травня, 01:58:26

За 6 місяців на Чернігівщині введено в експлуатацію лише 16,3 тис.кв.м. житла. Інфографіка

12.08.2013   09:39Агенцiя

У першому півріччі в Україні в експлуатацію введено 2,1 млн кв. м житла.

У січні-червні 2013 р. в Україні будівельними організаціями різних форм власності здано і прийнято в експлуатацію 2116,6 тис. кв. м загальної площі житла. При цьому на новобудови, реконструйовані та технічно переобладнані споруди припадає 83,7% від загального обсягу виконаних будівельних робіт, на капітальний і поточний ремонти - 8,8% та 7,5% відповідно.

Загальний обсяг виконаних будівельних робіт оцінюється в  суму 22963,3 млн грн.

Найбільше житла за півріччя прийняли в експлуатацію в Криму - 313,7 тис. кв. м. Далі йде столиця з 179,1 тис. кв. м, Рівненська область з 144,6 тис. кв. м  та Київська область - 138,1 тис. кв. м.

Наймешне житла прийнято в експлуатацію у Чернігівській області - лише 16,3 тис. кв.м.

Детальніше із структурою та типами  новобудов і оновлених споруд, прийнятих в експлуатацію у першому півріччі поточного року, показниками в розрізі областей  знайомить інфографіка Укрінформу.

Інфографіка Укрінформу. Будівництво в Україні. На ілюстрованій схемі представлені показники витрат на житлові, нежитлові та інженерні споруди, види виконаних робіт у процентному відношенні до загалу, надається інформація щодо принятого в експлуатацію житла у містах і селах, АРК та регіонах,  а також кількості побудованих одно-, дво- та трикімнатних квартир.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 333 нових випадки COVID-19

Виявлено 333 нових випадки COVID-19 18:26

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 8 травня в області виявлено 333 нових випадків COVID-19.

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок 14:41

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, народжують та виховують дітей.

Суд за позовом прокурора зобов’язав міську раду ліквідувати

Суд за позовом прокурора зобов’язав міську раду ліквідувати "смоляне озеро" у Чернігові 14:15

Чернігівський окружний адміністративний суд задовольнив позов прокурора про визнання протиправною бездіяльності Чернігівської міської ради і зобов’язав ліквідувати так зване «смоляне озеро».

ABInBevEfes Україна підбила підсумки першого кварталу 2021 року

ABInBevEfes Україна підбила підсумки першого кварталу 2021 року 14:03

Компанія ABInBevEfes Україна, створена в результаті об’єднання одного із найбільших в світі виробника пива Anheuser-Busch InBev (AB InBev) і регіональної пивоварної компанії з виробництва напоїв з провідними позиціями Anadolu Efes, підбила підсумки роботи за перший квартал 2021 року.

На Чернігівщині відзначають День пам’яті та примирення

На Чернігівщині відзначають День пам’яті та примирення 13:37

День пам’яті та примирення та День перемоги нагадують всьому світу про страшну катастрофу і є застереженням, що не можна розв’язувати складні міжнародні проблеми збройним шляхом, ультиматумами, агресією, анексією.