Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 грудня, 03:20:39

Відпрацювання ризикових підприємств

06.12.2011   07:39Агенцiя

На сьогодні перед органами державної податкової служби постають відповідальні завдання по наповненню державної скарбниці. А виконати цю важливу місію можливо шляхом здійснення контролю за своєчасним і повним надходженням податків і зборів до бюджетів усіх рівнів.

Так, в ДПІ у м. Чернігові постійно проводяться засідання робочої групи щодо відпрацювання суб’єктів господарювання, які відносяться до підприємств – ймовірних “вигодонабувачів”, підприємств – так званих “податкових ям” та підприємств – “транзитерів”. За підсумками 2011 року засідання відбулося за участю першого заступника голови комісії з проведення реорганізації ДПІ у м. Чернігові, першого заступника начальника ДПІ у м. Чернігові О.І.Марухленко.

Під час засідання робочої групи було наголошено на відпрацюванні підприємств групи ризику на загальну суму “схемного” кредиту майже 42 млн.грн.

На завершення засідання Олександр Марухленко повідомив, що керівництво податкової служби прийняло принципове рішення зменшити кількість перевірок суб’єктів господарювання, зокрема малого бізнесу.

Це свідчення намірів податківців не втручатися зайвий раз у роботу підприємств. Він наголосив на тому, що найбільша увага повинна приділятися підприємствам групи ризику, які схильні до ухилення від оподаткування, тому що саме усвідомлення важливості вчасного та повного надходження податків і платежів, виховання сумлінної культури сплати і взаємодія з платниками є пріоритетним напрямком у роботі податківців.


Ірина Берегова, ДПІ у м. Чернігові

Останні новини Чернігівщини

8 грудня у Чернігівській області оголошено днем жалоби за загиблими у ДТП під Брусиловом

8 грудня у Чернігівській області оголошено днем жалоби за загиблими у ДТП під Брусиловом 19:06

Про це йдеться у розпорядженні голови ОДА № 1080 від 7 грудня 2021 року.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 175 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 175 нових випадків COVID-19 18:24

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 7 грудня в області зафіксовано 175 нових випадків COVID-19. Зокрема 81 — у Ніжинському районі, 72 — у Чернігівському (в тому числі 59 — у Чернігові) та 22 — у Корюківському. 59 захворілих госпіталізовані.

 Змістовно від МОЗ: Як зберегти психічне здоров’я під час пандемії COVID-19

Змістовно від МОЗ: Як зберегти психічне здоров’я під час пандемії COVID-19 14:54

Не перший рік весь світ живе в умовах нової реальності, коли пандемія COVID-19 вплинула на всі сфери суспільного життя. Вона також впливає і на тих, хто не хворів на COVID-19. Втома від карантину, втрата рідних та друзів, зміна формату роботи, поширення фейків та негативно забарвленої інформації чинять вплив на психічний стан людей. Реакція на пандемію COVID-19 з боку психічної системи людини є цілком нормальною.

Зіткнення автобуса і автофургона поблизу Чернігова з чисельними жертвами - зареєстровано кримінальне провадження

Зіткнення автобуса і автофургона поблизу Чернігова з чисельними жертвами - зареєстровано кримінальне провадження 14:25

Чернігівська обласна прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному проваджені за фактом порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило загибель кількох осіб (ч. 3 ст. 286 КК України).

Більше сотні небезпечних предметів намагалися пронести до судів жителі Чернігівщини у листопаді

Більше сотні небезпечних предметів намагалися пронести до судів жителі Чернігівщини у листопаді 14:22

На початку кожного місяця, судові охоронці Чернігівщини проводять розширену нараду щодо підведення підсумків діяльності та постановки завдань на наступний період. Не став винятком й грудень.