Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 червня, 13:08:32

“Чернігівводоканал” здійснює реконструкцію системи водовідведення в мікрорайоні “Масани”

06.08.2013   13:37Агенцiя

Дві сучасні енергоефективні насосні станції німецької фірми Wilo-EMUport встановлять у Чернігові в мікрорайоні Масани. За словами директора комунального підприємства “Чернігівводоканал” Олександра Шкіня, Чернігів є другим містом на Україні, де буде впроваджено технології такого рівня.

Загальна вартість проекту становить 16 млн. гривень, з яких 8 мільйонів коштує обладнання, друга половина – це вартість матеріалів і будівельних робіт. Виконавцем, за проведеним тендером, є будівельна компанія “УкрСіверБуд”.

Надійність новобудови забезпечуватиметься завдяки стійкості до блокування насосів. Тверді частини, які досить часто трапляються в каналізаційній мережі, не затримуються у операційному резервуарі і відкачуються до напірного трубопроводу, не контактуючи з насосом. Таким чином, значно знижується вірогідність поламки насосу і також зменшується затратна частина на сервісне обслуговування.

До речі, це обладнання не потребує обслуговуючого персоналу, для прикладу, на звичайній станції працює позмінно 6 чоловік.

Нагадаємо, що діюча насосна каналізаційна станція на Масанах будувалась 20 років тому, тож її потужності вже не вистачає для забезпечення нормальної житттєдіяльності мешканців. Враховуючи те, що мікрорайон розбудовується, а станція має один колектор, і кількість стоків кожного року зростає, необхідність будівництва нової каналізаційної станції виникла ще 5 років тому.

Розуміючи гостру потребу в реконструкції системи водовідведення у мікрорайоні Масани і беручи до уваги той факт, що КП “Чернігівводоканал” має кредитні кошти Світового банку, виконавчим комітетом міськради було передано підприємству права замовника.

О. Шкінь переконаний, що реалізація цього проекту забезпечить надійну і безперебійну роботу водовідведення мікрорайону Масани, особливо, з урахуванням подальшої забудови цього житлового масиву Чернігова. Станція буде введена в експлуатацію до кінця року.

 

За повідомленням прес-служби КП “Чернігівводоканал”

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські гвардійці отримали від волонтерів 50 бронежилетів

Чернігівські гвардійці отримали від волонтерів 50 бронежилетів 09:38

Некомерційна організація ЛОК - Львівський Оборонний Кластер за фінансової підтримки компанії "N-iX" та за сприянням Юрія Хоменка передали військовослужбовцям Північного об’єднання Нацгвардії України 50 бронежилетів з пластинами 6 класу захисту.

Захисники Чернігова: Обстріл ракетами по Чернігова став для мене сигналом «до зброї» замість бойової тривоги

Захисники Чернігова: Обстріл ракетами по Чернігова став для мене сигналом «до зброї» замість бойової тривоги 09:25

Олег, ще до початку повномасштабного вторгнення росії, отримав досвід ведення бойових дій на Донбасі. Тому він не вагаючись пішов воювати за рідну Чернігівщину.

Медзаклади Чернігівщини потребують працівників

Медзаклади Чернігівщини потребують працівників 08:48

У нинішній нелегкий час кожен з нас може бути корисним суспільству. Є медична освіта? Тоді вас чекають у медзакладах області!

Відбудова пошкодженого через війну житла та компенсація власникам збитків: яка ситуація у Чернігові

Відбудова пошкодженого через війну житла та компенсація власникам збитків: яка ситуація у Чернігові 08:43

Більше місяця в облозі і під постійними обстрілами. Серед наслідків для Чернігова — кілька тисяч пошкоджених багатоповерхівок і приватних будинків

30 червня - цей день в Україні і світі

30 червня - цей день в Україні і світі 08:41

30 червня у світі відзначають Міжнародний день парламентаризму, Міжнародний день астероїда, Міжнародний фестиваль джазу у Монреалі, Міжнародний день боротьби зі сколіозом і День соцмереж.