Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 червня, 02:21:00

Український ринок бережуть від африканської чуми

05.08.2013   16:10

Актуальні питання зовнішньоекономічної діяльності обговорювались під час зустрічі керівництва Чернігівської митниці Міндоходів та представників підприємств області.

Начальник митного посту “Чернігів – вантажний” Ігор Туровський поінформував про останні зміни у митному законодавстві та залучив присутніх до спільного обговорення проблемних питань, що виникають у декларантів та митних брокерів в процесі підготовки документів для митного оформлення.

Серед інших – порушувалось питання щодо порядку підтвердження відомостей про вивезення товарів за межі митної території України, що важливе для підприємств, які здійснюють експортні операції з товарами.

Увагу представників таких підприємств звернули на необхідності керуватись при здійсненні зовнішньоекономічної діяльності вимогами постанови Кабінету Міністрів України від 21.05.2012 № 450 “Про підтвердження відомостей про експорт товарів за межі митної території України”.

На часі для суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності, що здійснюють торгові операції з підприємствами Республіки Білорусь, була інформація начальника відділу організації митного контролю Володимира Подоляка. Він, зокрема, зазначив, що у липні відбулись зміни стосовно фітосанітарного контролю в пунктах митного оформлення на білоруському кордоні.

Також, у зв’язку з офіційним повідомленням відповідних органів Республіки Білорусь щодо виявлення на території Гродненської області випадків захворювання свиней на африканську чуму, на даний час діє заборона на ввезення з території цієї країни “сприйнятливих тварин, продукції та сировини з них, сперми, яйцеклітин, ембріонів свиней та кормів для свиней”.

Останні новини Чернігівщини

На дорозі Р-69 Київ - Вишгород - Десна - Чернігів на тимчасових об'їздах біля двох зруйнованих мостів влаштували тверде покриття

На дорозі Р-69 Київ - Вишгород - Десна - Чернігів на тимчасових об'їздах біля двох зруйнованих мостів влаштували тверде покриття 18:25

Проїзд став комфортнішим. Для цього використано матеріали відфрезерування, отримані в процесі ремонту дороги.

18:18

Інженерно-саперні підрозділи Держспецтрансслужби Міністерства оборони України продовжують розмінування транспортної інфраструктури Чернігівщини.

У Ніжині відбудеться патріотичний велопробіг

У Ніжині відбудеться патріотичний велопробіг 17:41

Наближається свято Дня Конституції України. З нагоди свята буде проведено вело флешмоб "Я допомагаю ЗСУ".

В’ячеслав Чаус вручив сертифікати чемпіонам Дефлімпійських ігор та їхнім тренерам 17:22

11 медалей (10 золотих та 1 срібна) — результат чернігівських спортсменів на XXIV літніх Дефлімпійських іграх з плавання та кульової стрільби серед осіб з порушеннями слуху.