Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 4 червня, 07:04:34

Ніжин: заборгованість зменшується

03.08.2013   11:43Агенцiя

30 липня в малому залі Ніжинської міської ради проведено чергове засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати з керівниками підприємств - боржників.

Засідання відбулося під головуванням заступника міського голови Світлани Роговинської  та за участю представників міжрайонної прокуратури, управління праці та соціального захисту населення, відділу економіки Ніжинської міської ради, управління пенсійного фонду України у м. Ніжині та Ніжинському районі, податкової інспекції, управління статистики. 

Під час зустрічі заступник міського голови поінформувала, що станом на 01.07.2013 р. заборгованість із заробітної плати становила 3,2  млн. грн.   При цьому в місті окреслилася позитивна динаміка погашення заборгованості. Якщо на 01.01.2013 року сума боргу складала 3,7 млн грн, то на 01.07.2013 – 3,2 млн грн. У червні загальна сума невиплаченої заробітної плати скоротилася на 0,3 млн грн або на 8,4 %,  до початку року – зменшилася на 0,5 млн грн або на 13,5 %. Із кола підприємств-боржників вийшов  ПАТ «Завод «Ніжинсільмаш».

Однак, як наголосила  Світлана Роговинська, ослаблювати контроль за процесом у цій сфері не можна, оскільки керівниками п’яти підприємств ще не виконано взятих на себе соціальних зобов’язань перед найманими працівниками щодо своєчасності виплати заробітної плати та не погашено борги. Керівники повинні добре усвідомити, що за законом заробітна плата має фінансово забезпечуватись першочергово, а потім – усе інше.

На засіданні керівники підприємств доповіли про нагальні проблеми, які перешкоджають погашенню боргів. Представники міської комісії наголосили на дотриманні графіків погашення заборгованості й перспективах суттєвого зменшення заборгованості та сплати боргів до бюджету.

Останні новини Чернігівщини

Коронавірус виявили ще у 22 людей

Коронавірус виявили ще у 22 людей 14:49

За добу на Чернігівщині коронавірус діагностували у 22 людей.

У Чернігові розпочав роботу велопатруль

У Чернігові розпочав роботу велопатруль 12:56

Сьогодні вперше на вулиці міста виїхав справжній поліцейський велопатруль. Інспектори на двоколісних транспортних засобах вишикувались в сквері імені Богдана Хмельницького, де до них звернувся начальник управління патрульної поліції Андрій Думич.

У партії

У партії "Слуга Народу" призначили керівників обласних осередків. У Чернігівський - Павло Халімон 12:34

У політичній партії «Слуга Народу» призначили керівників обласних осередків у дев’яти регіонах України.

У росіянина на кордоні вилучили кортик

У росіянина на кордоні вилучили кортик 12:07

В міжнародному автомобільному пункті пропуску «Сеньківка» на виїзд з України оформлявся легковий автомобіль «Фіат». В якості пасажира в ньому слідував 50-річний громадянин Росії.

Заробітна плата в області. ДОВІДКА

Заробітна плата в області. ДОВІДКА 11:32

На підприємствах, в установах та організаціях Чернігівської області у квітні 2020 року було зайнято майже 173 тис. штатних працівників. На оплату їхньої праці спрямовано 1503 млн.грн. Номінальна заробітна плата в розрахунку на одного штатного працівника становила 8697 грн (в Україні – 10430 грн), що на 5,8% більше, ніж у квітні 2019 року.