Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 25 травня, 09:12:45

Майже половину всієї продукції реалізували підприємства переробної промисловості

03.08.2013   10:26Агенцiя

Про роботу промисловості м. Чернігова за січень–червень 2013 року

За січень–червень 2013 р. підприємства міста реалізували промислової  продукції (товарів, послуг) на суму 3 млрд.грн., що складає 44,6% від загального обсягу реалізованої промислової продукції області

Майже половину всієї продукції реалізували підприємства переробної промисловості, зокрема 32,3% – з виробництва харчових продуктів та напоїв, 6,9% – машинобудування (крім ремонту та монтажу машин і устатковання),    3,4% – текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів із шкіри та інших матеріалів, 3,3% – виробництва гумових та пластмасових виробів, інших неметалевих матеріалів. Частка підприємств із постачаня електроенергії, газу та пари становила 49,3%.

Обсяг реалізації в розрахунку  на 1 особу населення склав 10,0 тис.грн. (по області – 6,2 тис.грн.).

За межі України реалізовано  продукції на суму 235,3 млн.грн., або 7,9% від загального обсягу промислової  продукції. Найбільша частка в експорті продукції підприємств машинобудування (41%), з виробництва харчових продуктів та напоїв (22%), текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри та виробів зі шкіри (19,1%).

У порівнянні із січнем–червнем минулого року підприємства міста збільшили  обсяги виробництва окремих видів швейних виробів, паперу та картону, вікон засклених із пластмас, машин і апаратів фільтрувальних або очищувальних для рідин, кузовів (корпусів) засобів автотранспортних, вузлів та деталей до машин, зменшили виробництво спортивного взуття, паркету щитового, вікон, рам та дверей з деревини.

Серед харчових продуктів більше, ніж рік тому, вироблено м'яса, включаючи субпродукти, ковбас напівкопчених, оселедців солоних, сушеної, в'яленої і копченої риби, джемів та желе фруктових, рідкого обробленого молока, свіжого неферментованого сиру, йогуртів та інших ферментованих чи сквашених молока та вершків, борошна  та круп, менше вироблено хліба, хлібо-булочних виробів та пряників.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:45

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 24 травня до 8:00 25 травня 2020 року.

З 25 травня відкрито сезон рибальства на річках Дніпро та Сож

З 25 травня відкрито сезон рибальства на річках Дніпро та Сож 08:27

25 травня 2020 року закінчується нерестова заборона на вилов риби на р. Дніпро та р. Сож.

За неправдиве повідомлення про замінування особу засудили до 4 років ув’язнення

За неправдиве повідомлення про замінування особу засудили до 4 років ув’язнення 08:05

Чотири роки ув’язнення просив прокурор для уродженця Городнянського району області, якого обвинувачували у неправдивому повідомленні про замінування.

За добу поліція вилучила з незаконного обігу ручну гранату і майже три сотні набоїв

За добу поліція вилучила з незаконного обігу ручну гранату і майже три сотні набоїв 07:52

В результаті профілактичних заходів, спрямованих на припинення незаконного обігу зброї і вибухівки, правоохоронці вилучили в різних частинах області значну кількість боєприпасів.

25 травня - День філолога

25 травня - День філолога 07:40

Філологія одна з найцікавіших наук, яка включає в себе цілу сукупність наукових напрямків, що вивчають нашу багату культурну спадщину, виражену як в літературній творчості, так і в мовній культурі.