Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 липня, 23:36:52

На кінець червня населення заборгувало за житлово-комунальні послуги 109,7 млн.грн.

02.08.2013   07:22

Оплата населенням області житлово-комунальних послуг та електроенергії у І півріччі 2013 року

У І півріччі 2013 року населення області сплатило за житлово-комунальні послуги 417 млн.грн., що (з урахуванням погашення заборгованості минулих періодів) становить 106,5% нарахованих сум. Найвищий рівень оплати був у Куликівському районі (128,9%). Менше, ніж нараховано, сплатили жителі Прилуцького району (88,5%).

Середні нарахування на одного власника особового рахунку за житлово-комунальні послуги та електроенергію (з розрахунку 150 кВт/год на місяць) у червні становили 250,89 грн.

На кінець червня населення заборгувало за житлово-комунальні послуги 109,7 млн.грн. Найбільшу частку боргу становила заборгованість за централізоване опалення та гаряче водопостачання – 40,7%.

Середній термін заборгованості становив 1,7 місяця. У Ічнянському, Козелецькому, Коропському, Талалаївському районах він був найкоротшим (0,1 місяця), а в м. Прилуках – найбільшим (3,1 місяці).

Борги за 3 місяці й більше мали: за централізоване опалення та гаряче водопостачання – 52,1% власників особових рахунків, за вивезення побутових відходів – 35,0%, за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій – 19,6%, за централізоване водопостачання та водовідведення – 11,9%, за газопостачання – 5,6%.

Крім того, 7,8 млн.грн. становила заборгованість за електроенергію, а боржниками за 3 місяці й більше з цього виду послуг були 2,9% користувачів.
 

Останні новини Чернігівщини

15 невибагливих рослин для саду – "посадив і забув" 17:19

Красиві квіти, високі дерева та пишні кущі подобаються не лише затятим садівникам. Завжди приємно пройтися по квітучій і доглянутій ділянці. На жаль, на прополювання, затінення, поливання і вкривання на зиму витрачається багато сил і часу. Міським жителям така розкіш не по кишені.

Насіння чіа: в чому користь і шкода для організму людини

Насіння чіа: в чому користь і шкода для організму людини 17:14

Насіння чіа - це справжній суперфуд і лідер за вмістом нутрієнтів на грам. У чому ж полягає їх користь для чоловіків і для жінок?

Рецепт лимонаду: робимо корисним смачний літній напій

Рецепт лимонаду: робимо корисним смачний літній напій 16:53

У спеку хочеться освіжитися не простою водою, а смачним напоєм. Водночас газована вода, яка продається в магазинах, — один із тих продуктів, вживати які потрібно в дуже помірних кількостях.

Смачні рецепти вихідного дня: лимонний торт

Смачні рецепти вихідного дня: лимонний торт 16:49

Лимонний торт — неймовірно ароматний смаколик, знайомий з дитинства. Цей десерт можна готувати за базовим рецептом, щоб, наприклад, потішити домашніх у вихідний день.

Гороскоп на наступний тиждень

Гороскоп на наступний тиждень 10:34

Гороскоп (від дав.-гр. ὥρα, проміжок часу, період і дав.-гр. σκοπός, спостерігач) - в астрології - схематичне зображення «взаємного положення »планет в небі на цікавий для момент часу.