Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 грудня, 21:16:26

ІМКК модернізує очисні споруди Ічні

27.07.2013   11:27Агенцiя

Ічнянський молочно-консервний комбінат (ІМКК) розпочинає проект з реконструкції очисних споруд міста Ічні Чернігівської області.

Про це повідомляє президент групи компаній “Провіант”, до складу якої входить ПАТ “Ічнянський молочно-консервний комбінат”, віце-президент УСПП Валентин Запорощук.

Загальний обсяг інвестицій, вкладених в даний проект, складає близько 3,5 мільйони гривень. Реконструйовані очисні споруди міста дадуть змогу очищати до 1500 м3 стічних вод за добу.

В останні роки в Україні, за словами віце-президента УСПП, спостерігається процес активного технічного й технологічного переозброєння підприємств харчової промисловості. Дбаючи про конкурентоздатність українського продукту, компанії модернізують свої виробництва, закуповують сучасні технологічні лінії, розробляють й запускають у виробництво нові продукти. Але забувають при цьому про екологічний аспект, про вплив своєї діяльності на стан навколишнього середовища.

“Як соціально відповідальна компанія, Ічнянський молочно-консервний комбінат, на якому було проведено потужну модернізацію, встановлено унікальне німецьке і французьке обладнання для випуску згущеного та ультрапастеризованого молока, дбаючи про стан довкілля та якісь життя місцевих мешканців, запропонував за власні кошти здійснити реконструкції очисних споруд Ічні”, – розповідає В.Запорощук.

Такі благі наміри інвестора підтримав губернатор Чернігівської області Володимир Хоменко, а проектна документація пройшла відповідну експертизу у Державному агентстві водних ресурсів України. Часткова модернізація очисних споруд Ічні здійснена підприємством кілька місяців тому, реалізацію ж підтриманого місцевою владою проекту Ічнянський молочно-консервний комбінат запускає вже на початку наступного місяця.

До відома: ПАТ “Ічнянський молочно-консервний комбінат” експортує свою продукцію в 34 країни світу. Обсяги експорту за перший квартал цього року склали 4,5млн. дол. В минулому 2012 році ІМКК експортував продукції на суму 18,5 млн. дол.

Останні новини Чернігівщини

 За минулу добу в Чернігівській області виявлено 382 нових випадки COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 382 нових випадки COVID-19 18:10

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 3 грудня в області зафіксовано 382 нових випадки COVID-19. Зокрема 243 — у Чернігівському районі (в тому числі 166 — у Чернігові), 71 — у Прилуцькому, 57 — у Ніжинському, 6 — у Новгород-Сіверському та 5 — у Корюківському районі. 47 захворілих госпіталізовані.

Розпочато ремонт мосту через річку Cмяч на трасі Н-28 Чернігів - Городня - Сеньківка

Розпочато ремонт мосту через річку Cмяч на трасі Н-28 Чернігів - Городня - Сеньківка 16:32

Капітально оновлюємо передаварійний міст через річку Смяч на дорозі Н-28 Чернігів - Городня - Сеньківка поблизу села Політрудня Городнянської ОТГ. Роботи розпочато.

У Чернігові відкрили виставку художніх робіт архітектора Андрія Карнабеда

У Чернігові відкрили виставку художніх робіт архітектора Андрія Карнабеда 16:24

У Національному архітектурно-історичному заповіднику "Чернігів стародавній" відкрили виставку робіт легендарного архітектора, краєзнавця і художника Андрія Карнабеда, якого за життя за принципову позицію щодо збереження та охорони пам’яток називали "останнім Дон Кіхотом старого міста".

У Чернігові харчування дітей у школах і дитсадках подорожчає

У Чернігові харчування дітей у школах і дитсадках подорожчає 13:56

У Чернігові встановили нові грошові норми на харчування дітей у школах, які діятимуть з початку 2022 року. Відповідне рішення виконком міської ради прийняв сьогодні, 3 грудня.

В облдержадміністрації привітали волонтерів

В облдержадміністрації привітали волонтерів 13:33

Напередодні Міжнародного дня волонтера у Чернігівській облдержадміністрації зібралися ті, хто щиро прагнуть зробити світ кращим та допомогти кожному, хто потребує захисту і підтримки.