Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 червня, 13:24:51

Фінансовий безлад в Куликівському аграрному ліцеї

24.07.2013   12:55Агенцiя

Фахівці Ніжинської об’єднаної держфінінспекції під час ревізії фінансово-господарської діяльності Куликівського професійного аграрного ліцею за період з 01.07.2011 по 31.05.2013 року виявили фінансових порушень на суму 292 тис грн.

Зокрема, в порушення чинного законодавства не було перераховано до обласного бюджету кошти від “…строкового розміщення і утримання телекомунікаційного обладнання…” в сумі майже 42 тис грн.

Також було виявлено непоодинокі факти порушень при нарахуванні зарплати та виплати стипендій. Так, при відкликанні працівників з відпустки чи при її перенесенні у зв’язку з хворобою, в установі “забували” зробити перерахунок, що призвело до зайвого нарахування коштів на суму майже 14 тис грн.

Відповідно до законодавства, під час проходження учнями виробничої практики, 50% їх заробітної плати повинно спрямовуватися на рахунок навчального закладу для розвитку матеріально-технічної бази, а інша половина безпосередньо виплачується учням. Але через те, що навчальним закладом укладалися договори без обов’язкової вимоги щодо спрямування половини коштів на спеціальний рахунок училища, заклад недоотримав майже 42 тис грн.

За результатами ревізії за допущені порушення фінансово-бюджетної дисципліни, ведення бухгалтерського обліку та за порушення законодавства про бюджетну систему України на керівника та головного бухгалтера установи було складено протоколи про адмінправопорушення за ст. 164-12 та 164-2 КУпАП. Крім того, установі винесено попередження та пред’явлено вимоги щодо обов’язкового усунення виявлених порушень, а також зупинено операції з бюджетними коштами. Про результати ревізії поінформовано прокуратуру Куликівського району.

Прес-служба Держфінінспекції в Чернігівській області

 

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські гвардійці отримали від волонтерів 50 бронежилетів

Чернігівські гвардійці отримали від волонтерів 50 бронежилетів 09:38

Некомерційна організація ЛОК - Львівський Оборонний Кластер за фінансової підтримки компанії "N-iX" та за сприянням Юрія Хоменка передали військовослужбовцям Північного об’єднання Нацгвардії України 50 бронежилетів з пластинами 6 класу захисту.

Захисники Чернігова: Обстріл ракетами по Чернігова став для мене сигналом «до зброї» замість бойової тривоги

Захисники Чернігова: Обстріл ракетами по Чернігова став для мене сигналом «до зброї» замість бойової тривоги 09:25

Олег, ще до початку повномасштабного вторгнення росії, отримав досвід ведення бойових дій на Донбасі. Тому він не вагаючись пішов воювати за рідну Чернігівщину.

Медзаклади Чернігівщини потребують працівників

Медзаклади Чернігівщини потребують працівників 08:48

У нинішній нелегкий час кожен з нас може бути корисним суспільству. Є медична освіта? Тоді вас чекають у медзакладах області!

Відбудова пошкодженого через війну житла та компенсація власникам збитків: яка ситуація у Чернігові

Відбудова пошкодженого через війну житла та компенсація власникам збитків: яка ситуація у Чернігові 08:43

Більше місяця в облозі і під постійними обстрілами. Серед наслідків для Чернігова — кілька тисяч пошкоджених багатоповерхівок і приватних будинків

30 червня - цей день в Україні і світі

30 червня - цей день в Україні і світі 08:41

30 червня у світі відзначають Міжнародний день парламентаризму, Міжнародний день астероїда, Міжнародний фестиваль джазу у Монреалі, Міжнародний день боротьби зі сколіозом і День соцмереж.