Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 лютого, 12:28:59

Понад 4 тисячі реєстраційних номерів облікової картки платника податків видано за 6 місяців у м. Чернігові

16.07.2013   12:34Агенцiя

Державною податковою інспекцією у м.Чернігові Головного управління Міндоходів у Чернігівській області за січень – червень 2013 року видано 4279 реєстраційних номерів облікової картки платників податків та здійснено 60 внесень відмітки про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта до паспорта громадянина України.

Власниками карток стали переважно учні, які готувалися до зовнішнього незалежного оцінювання, до вступу в вищі навчальні заклади; ті, хто отримали спадщину, призові винагороди за участь у олімпіадах; діти – сироти, над якими здійснюється опікунство та у разі виїзду за кордон.

Якщо дитина, яка не досягла 16-річного віку або є неповнолітньою і ще не має паспорта, не може самостійно отримати документ, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків. В інтересах дитини це може зробити один з батьків (усиновитель, опікун, піклувальник). Для цього необхідно пред’явити свідоцтво про народження дитини та документ, що посвідчує особу одного з батьків (усиновителя, опікуна, піклувальника).

Документ, що засвідчує  реєстрацію у Державному реєстрі, видається  протягом п’яти робочих днів з дня звернення фізичної особи або її уповноваженої особи до територіального органу Міндоходів  за місцем проживання. У такому документі зазначається реєстраційний номер облікової картки платника податку.

 Звертаємо увагу,  що фізична особа, яка через свої релігійні  та інші переконання відмовилася від прийняття ідентифікаційного номеру та у паспорті громадянина України має відмітку про право здійснювати платежі без ідентифікаційного номера, внесену до 01.01.2011 року, повинна звернутися до територіального органу Міндоходів для внесення змін  в окремому реєстрі Державного реєстру  за прізвищем, ім’ям, по батькові та  серією і номером паспорта без використання реєстраційного номера облікової картки платника податків.

ДПІ у м. Чернігові Головного управління
Міндоходів у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

 Праця на Перемогу

Праця на Перемогу 10:46

У рамках урядової ініціативи "Армія відновлення" безробітні області долучаються до суспільно корисних робіт. У поточному році такі роботи розпочалися 1 лютого у 4-х територіальних громадах області за участю 47 безробітних. Наразі вони прибирають придорожні та прибережні смуги, вирубують чагарники, заготовляють дрова, плетуть маскувальні сітки для потреб ЗСУ.

У Прилуках поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків

У Прилуках поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 10:41

Співробітники Прилуцького районного відділу поліції викрили 42-річного прилучанина під час збуту чергової партії «канабісу». Чоловіка помістили до ізолятора тимчасового тримання.

Підтримати постраждалих від насильства: Чернігівська ОВА та Фонд ООН у галузі народонаселення реалізують черговий проєкт

Підтримати постраждалих від насильства: Чернігівська ОВА та Фонд ООН у галузі народонаселення реалізують черговий проєкт 10:20

Чернігівська ОВА продовжує співпрацю з Фондом ООН у галузі народонаселення (UNFPA Ukraine) щодо удосконалення роботи мережі підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.

Винесено вирок за заподіяння тяжких тілесних ушкоджень

Винесено вирок за заподіяння тяжких тілесних ушкоджень 10:15

Прилуцькою окружною прокуратурою в суді доведено вину особи в заподіянні умисного тяжкого тілесного ушкодження, тобто у скоєні злочину, передбаченого ч.2 ст.121 КК України.

У Чернігові рятувальники спільно з масмедіа провели профілактичний рейд щодо безпечного використання генераторів

У Чернігові рятувальники спільно з масмедіа провели профілактичний рейд щодо безпечного використання генераторів 09:54

Через постійні відключення світла підприємці міста Чернігова активно використовують для роботи своїх закладів генератори.

АНОНСИ ПОДІЙ